Panningen, Netherlands

Eerste foto-expositie voor Panningse

Fotograaf Marion Kurvers uit Panningen heeft zaterdagmiddag haar eerste eigen expositie geopend. De expositie heeft de titel ‘Magie van het Moment’ meegekregen en is door iedereen te bezoeken bij de GIPA Kunsthal aan de Beekstraat 14 in Panningen.
De redactie | 22 april 2023 18:39 | Aangepast op 22 april 2023 18:39
Kurvers fotografeerde veel natuurlijke elementen. Onlangs won ze de fotowedstrijd van de gemeente Peel en Maas. “Ik zie vaak bijzondere dingen en die fotografeer ik. Voor mij is dat heel vanzelfsprekend”, aldus de Panningse.

GIPA
GIPA Kunsthal is op zaterdagen en zondagen geopend van 13.00 tot 16.00 uur, doordeweeks bij aanwezigheid of op afspraak. Een meet en greet met Marion is ook mogelijk, mail dan naar gipa-kunsthal@outlook.com. De expositie is te bezichtigen tot en met 21 mei.

Lees ook

Raad kritisch op wethouder na dakkwestie De Paort, maar stemt in met extra krediet

Wethouder Erik Nijssen heeft dinsdagavond in de gemeenteraad van Peel en Maas erkend dat er fouten z...

Raad Peel en Maas stemt in met verlenging noodopvang Maasbree

De gemeenteraad van Peel en Maas heeft ingestemd met het verlengen van de bestuursovereenkomst met h...

Woonruimte in buitengebied Helden drie maanden gesloten na vondst softdrugs

Burgemeester Bob Vostermans van de gemeente Peel en Maas heeft een woonruimte in het buitengebied va...

Gratis kindertheater: De Circusbroers

In hoog tempo en met een flinke dosis humor brengen de Circusbroers een reeks spetterende circusacts...

Kinderkerst in Parochiekerk Baarlo

Voor de allerkleinsten wordt in de parochiekerk in Baarlo het kerstspel opgevoerd.

Leerlingen NatuurTalent openen nieuw onderkomen IVN Helden, Hoera en Prisma

IVN Helden heeft dinsdag zijn nieuwe onderkomen officieel geopend. Het gaat om een volledig houten b...