gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Doe mee: Deel je boodschap voor Orange the World

ORANGE THE WORLD

In aanloop naar het Orange the World Event Peel en Maas maakt Omroep P&M een serie video’s waarin vrouwen uit de gemeente hun stem laten horen. In filmpjes van ongeveer 20 tot 30 seconden delen zij een persoonlijke boodschap over veiligheid, respect en het opkomen voor elkaar.

De video’s staan in het teken van Orange the World, de wereldwijde campagne tegen geweld tegen vrouwen en meisjes. Met de korte, persoonlijke boodschappen willen de initiatiefnemers laten zien dat iedereen kan bijdragen aan een samenleving waarin vrouwen zich veilig voelen.

De deelnemers kunnen bijvoorbeeld vertellen waarom zij medestander zijn of wat respect en veiligheid voor hen betekenen. Boodschappen als ‘Respect begint met luisteren’, ‘Echte kracht is opstaan voor een ander’ en ‘Geweld hoort nergens thuis’ kunnen daarbij als inspiratie dienen.

De filmpjes worden tijdens de Orange the World-themaweek uitgezonden bij Omroep P&M en gedeeld via social media. Ook zijn de video’s op 8 november te zien tijdens het Orange the World Event Peel en Maas.

Meedoen? Vrouwen uit Peel en Maas die hun stem willen laten horen, kunnen zich aanmelden door een e-mail te sturen naar redactie@omroeppenm.nl.

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

smaaktmarkt

Smaakmarkt Beesel afgelast vanwege slechte weersverwachtingen

De Smaakmarkt in Beesel, die zondag zou plaatsvinden, is afgelast. De organisatie heeft dit besluit genomen vanwege de slechte weersverwachtingen.

bieb panningen

15 procent inwoners Peel en Maas lid van bibliotheek

Ongeveer 15 procent van de inwoners van Peel en Maas was vorig jaar lid van de bibliotheek. Dat blijkt uit cijfers van het CBS. In Beesel gaat het om 13 procent.

pexels-clickerhappy-917

Ruim 1.300 woningen in Peel en Maas op prioriteitenlijsten voor stroom

Meer dan 1.300 geplande woningen in Peel en Maas staan op gemeentelijke volgordelijsten waarmee voorrang wordt gevraagd bij de verdeling van schaarse stroomcapaciteit. Grote projecten zoals bij de Egchelseweg-Bakkersweg in Panningen, Panningen Zuid, Kuukven in Baarlo en De Hoek in Meijel behoren tot de plannen waarvoor de gemeente probeert eerder ruimte op het elektriciteitsnet te krijgen.

boxing next

Boxing Peel en Maas

Nieuwe deelnemers Business Boxing Peel en Maas bekend

De deelnemerslijst van Business Boxing Peel en Maas groeit verder. Ling Beeker van Sportcenter Balance, Joyce Kranen van Fijne Zaken en Luca Gielen namens Vonk Werving & Selectie stappen eveneens de ring in tijdens het evenement op zondag 25 oktober in De Heuf in Panningen.

Missiehuis Lazaristen

Open Monumentendag: Lazaristen in Panningen openen deuren

De paters Lazaristen in Panningen openen op zondag 13 september hun deuren voor het publiek tijdens Open Monumentendag.