Panningen, Netherlands
Terug

Fifties tributeband The Wieners in Panningen

3b8d52c9142b995fba00b76c4a17cb4b

Fifties tributeband The Wieners brengt een eerbetoon aan Hank Williams, de eerste superster van de countrymuziek.

 | Aangepast op
Vrijdag 4 april aanvang 20.15 uur

Met wereldhits als Jambalaya, Hey Good Lookin’, Your Cheatin’ Heart en I Saw The Light behoort Hank tot de succesvolste artiesten aller tijden.

The Wieners kropen eerder in de huid van The Everly Brothers en Buddy Holly, en met dezelfde precisie duiken ze nu in het repertoire van Hank Williams. De muziek wordt uitgevoerd in zijn originele stringband line-up, met twee gitaren, steelguitar, contrabas en viool. Om dit eerbetoon zo authentiek mogelijk te maken, bespelen de vaste bandleden in deze show zelfs allemaal een ander instrument dan gebruikelijk.

Zoals je van The Wieners gewend bent, wordt de muziek weer voorzien van mooie, grappige en tragische anekdotes – en die zijn er meer dan genoeg te vertellen over Hank Williams.

Een must voor alle liefhebbers van country, Americana en rock’n’roll. Zó dicht bij het origineel heb je Hank nog nooit gehoord, uniek in Europa.

Genieten van een avondje muziek. Een kaartje kun je bestellen via de website van DOK6.

Lees meer over:

Lees ook

Brandweer ai

Zwembad in Reuver ontruimd na chloorlekkage

In Zwembad de Bercken in Reuver is zaterdagmiddag een chloorlekkage ontstaan. Het zwembad werd daarna uit voorzorg ontruimd. De melding kwam rond 17.10 uur binnen bij de hulpdiensten.

Pact van Baarlo

Pact van Baarlo pleit voor kinderopvang als basisvoorziening voor ieder kind

Zes Limburgse kinderopvangorganisaties hebben in Venlo het ‘Pact van Baarlo’ gepresenteerd. Met dit manifest willen zij bereiken dat kinderopvang een basisvoorziening wordt voor alle kinderen, en niet alleen voor kinderen van werkende ouders. Volgens de initiatiefnemers is goede kinderopvang belangrijk voor de ontwikkeling van ieder kind en moet die daarom voor iedereen toegankelijk zijn.

breestraat

CDA stelt nieuwe vragen over veiligheid op Breestraat in Maasbree

De CDA-fractie in Peel en Maas heeft opnieuw schriftelijke vragen gesteld aan het college over de verkeersveiligheid op de Breestraat in Maasbree. Volgens de partij zijn inwoners en Jong Nederland Maasbree niet tevreden over de eerdere antwoorden van het college. Daarom wil het CDA meer duidelijkheid over de veiligheid van de weg en de mogelijke maatregelen.

WML droogte

Waterschap voert verbod in op watergebruik door droogte en hitte

Door de aanhoudende warmte en droogte neemt Waterschap Limburg maatregelen om verdere schade aan natuur en water te voorkomen. Vanaf begin juli geldt in grote delen van de provincie een verbod op het gebruik van water uit beken en sloten.

IMG_7180

Opnieuw waterlek zorgt voor overlast in Panningen: 45 aansluitingen zonder water

Aan de Schout van der Heidenstraat in Panningen is in de nacht van vrijdag op zaterdag opnieuw een waterleiding gesprongen. Door de lekkage is het trottoir opengebroken en is schade ontstaan aan de bestrating.

politie stock

Aanrijding tussen das en scooter in Helden: bestuurder naar ziekenhuis

Bij een verkeersongeval op de Baarloseweg in Helden is een scooterrijder gewond geraakt na een aanrijding met een das. Dat meldt de politie.