Ook tijdens Halloween op zaterdagavond 31 oktober kun je dit jaar door een donker en spannend museum gaan speuren tussen 18.30 uur en 21.00 uur. Waar je andere jaren een normale zaklamp meekreeg, krijg je nu een blacklight zaklamp. Met deze bijzondere zaklamp lichten de vragen in zijn geheel op van de muur.
Zoek met je (klein)kinderen in het museum naar antwoorden om een heel nieuw raadsel op te lossen. De activiteit vindt plaats op zaterdag 31 oktober tussen 18.30 en 21.00 uur. Opgeven kan door een mail te sturen naar info@museumpeelenmaas.nl Vermeld naam, e-mailadres en het tijdstip dat je langs wilt komen.
Halloween
Tijdens Halloween kun je een bezoekje brengen aan het museum als de lampen uit zijn en de zon onder is. Bezoekers krijgen een blacklight zaklamp en je hoort en ziet tijdens de speurtocht veel enge Halloween figuren. Hierdoor is de speurtocht naar het zoeken van zeventien vragen én antwoorden nog ietsje spannender en leuker dan andere jaren! Diverse Halloweenspookjes lichten op wanneer erop geschenen wordt. Kinderen moeten goed speuren in alle museumruimtes om tot de oplossing te komen. Maar pas goed op waar je loopt; het betreden van een donker museum is op eigen risico.
Aanmelden
In verband met de kleine ruimtes is van tevoren opgeven verplicht. Zodoende kunnen de bezoekers goed gespreid worden, waardoor iedereen genoeg ruimte heeft. Vermeld bij het aanmelden de naam, e-mailadres en het tijdstip dat je wilt komen. Kinderen tot 13 jaar kunnen gratis naar binnen, ouders betalen 5 euro per persoon.
Groot succes
De afgelopen jaren vonden de eerste edities van Museum in het Donker plaats. Dit was een groot succes. Vorig jaar hebben ruim 150 mensen deelgenomen, waarvan twee derde kinderen. De enthousiaste reacties van deelnemers zijn een reden om het evenement jaarlijks te organiseren.