Naast zijn rol als prins is Paul directeur bij Koninklijke Kuijpers, een technisch installatiebedrijf gespecialiseerd in onder andere cleanrooms en brandbeveiliging. Sinds 2012 werkt hij daar en inmiddels is hij verantwoordelijk voor het specialistenbedrijf binnen de organisatie. “We maken technische installaties voor de life science, farmaceutische industrie en hightechbedrijven als ASML,” vertelt Paul.
Fanatiek
Vastelaovend zit bij Paul in het bloed. “Vanaf jongs af aan ben ik al een fanatieke vastelaovesvierder,” zegt hij. Ook zijn vrouw Rianne is opgegroeid met de carnavalstraditie; haar vader was ooit prins Jo II in Meijel. Samen met hun drie kinderen Lukas, Hannah en Julius kijken ze uit naar een feestelijke periode.
Sputj11
Paul is ook actief bij Sputj 11. Dit is een groep die jaarlijks met de bonte avond in Meijel optreedt. Zijn sketches en imitaties zijn geliefd in het dorp. Het was zelfs via deze groep dat hij door voorzitter René Naus naar huis werd gelokt om gevraagd te worden als prins.
Moment
De komende vastelaovend wil Paul volop genieten van elk moment: van de sleuteloverdracht tot de optocht en het traditionele familiemoment op maandag. Zijn levensmotto komt dan ook goed naar voren in zijn prinselijke spreuk: “Vier saame mi ‘ne lach, geniet tòt de leesten dach!"