Panningen, Netherlands

Gemeente Beesel verwacht geen extra sluipverkeer door grenscontroles

Het college van burgemeester en wethouders verwacht geen extra sluipverkeer bij grensovergang de Witte Stein door de aangekondigde grenscontroles. Volgens het college worden geen significante problemen verwacht, maar de situatie wordt nauwlettend gevolgd.
De redactie | 26 november 2024 13:44 | Aangepast op 26 november 2024 13:44
Kabinetsbesluit
Het CDA uitte haar zorgen over het besluit van het kabinet om grenscontroles in te voeren aan de Nederlandse grens met Duitsland. Specifiek werd gevreesd dat het ontbreken van daadwerkelijke controles bij de Witte Stein sluipverkeer zou kunnen veroorzaken, wat tot overlast zou leiden voor aanwonenden.

Geen extra verkeer verwacht
Het college antwoordt echter dat zij geen extra verkeer verwacht als gevolg van de nieuwe maatregelen. Wel worden de ontwikkelingen gemonitord, en indien nodig zullen er gesprekken plaatsvinden met de Duitse gemeente Brüggen om maatregelen te treffen tegen eventuele overlast.

Lees meer over:

Witte Stein|Beesel|

Lees ook

Beesel en Peel en Maas stemmen massaal voor Limburg in Top 2000

Inwoners van de gemeenten Beesel en Peel en Maas hebben Limburgse artiesten massaal op nummer één ge...

Peter bewaart de prehistorie van Beesel in eigen museum

Wie in het plaatselijke museum of gemeenschapshuis voor de vitrines met steentijdvondsten staat, zie...

Bewoners Sint Antoniusstraat in onzekerheid door scheuren in woningen

In de Sint Antoniusstraat in Beesel heerst grote bezorgdheid onder bewoners nu vijf woningen forse s...

Mantelzorgers uitgebreid in het zonnetje gezet tijdens Dag van de Mantelzorger in Beesel

In de gemeente Beesel werd de Dag van de Mantelzorger afgelopen week op bijzondere wijze gevierd met...

Beesel heeft sluitende begroting, maar kijkt met zorgen naar 2028

De gemeente Beesel heeft een sluitende begroting voor 2026. Toch maken de politieke partijen zich zo...

'Limburg Openhartig in Beeld' opent in Beesel: kunst maakt mentale gezondheid bespreekbaar

Vanaf 27 oktober is in de Bibliotheek Maas en Peel in Reuver de reizende kunstexpositie 'Limburg Ope...