Panningen, Netherlands
Terug

Goud en twee keer brons voor Judoclub Helden op NK-15

8420c1ed385470a06d5a917f9e6f034f

Judoclub Helden heeft zaterdag goede zaken gedaan op het NK onder 15 jaar. Er werd een gouden plak gewonnen en twee bronzen medailles.

Bart Nelissen |  | Aangepast op
Judoka Daisy van Os van Judoclub Helden is zaterdag Nederlands kampioen geworden in de klasse tot 44kg. Na 2 overtuigende zeges op ippon moest ze in de halve finale tegen een van de favorieten. Met overtuigend judo scoorde ze wazari en was ze dominant in het eerste deel van de wedstrijd. Na een bloedstollend tweede deel wist ze de voorsprong met succes te verdedigen.

Marlouk Colbers won de eerste 3 partijen met overtuiging in de categorie tot 48kg. Met onder andere een spectaculaire overname actie haalde ze de halve finale. De halve finale verloor ze nipt van een van de favorieten. Marlouk herpakte zich in de strijd om het brons en stond gefocust op de mat. De eerste actie was direct een score. Ze volgde met een houdgreep en pakte zo een bronzen medaille.


Vian van Dril stond in de -36kg direct tegen de topfavoriet. Ze begon goed, maar kreeg een score tegen waardoor brons het maximaal haalbare werd. In de partij om brons ging het lang gelijk op. Met een ippon pakte ook zij het brons.

Bo van den Brand won in de -63kg haar eerste twee partijen overtuigend met ippons. Hiermee haalde ze de halve finale. Hierin moest ze tegen een van de favorieten. Na een harde landing verloor ze even later de partij. Ze eindigde als 5e.

Lindsay van Os judode in de +63 een goed toernooi. Ze won de eerste pot overtuigend, waarna ze in de kwartfinale verloor van een uiteindelijke finaliste. In de herkansing won ze wederom overtuigend. In de partij hierna moest ze helaas net haar meerdere erkennen in de uiteindelijke nummer 3.

Romy Zegers won als eerstejaars knap haar 1e partij. Daarna verloor ze twee keer. Kep Verkoeijen, Niels van den Berg, Ryan Dielissen en Demi Zegers konden geen partij winnen.

Lees ook

Beugelen

Nederlandse Beugel Bond weer op volle sterkte met Kesselse voorzitter

De Nederlandse Beugel Bond (NBB) heeft weer een voltallig bestuur. Tijdens de Algemene Ledenvergadering werd een vernieuwd bestuur gekozen dat de komende jaren de beugelsport verder wil versterken en promoten.

Zomergedichten

Zomergedichten kleuren ramen in Kessel en Kessel-Eik

In Kessel en Kessel-Eik zijn deze week de eerste gedichten op ramen verschenen als onderdeel van het project Zomergedichten. Op ruim dertig locaties kunnen inwoners en bezoekers de komende tijd genieten van poëzie op ramen van woningen, horecazaken en bedrijven.

BreeBronne

Tour du P&M

BreeBronne viert 50-jarig bestaan met open dag voor de regio

Vakantiepark BreeBronne in Maasbree bestaat dit jaar vijftig jaar. Dat jubileum werd dit weekend gevierd met een open dag waarbij niet alleen gasten, maar vooral buurtbewoners en inwoners uit de regio welkom waren om kennis te maken met het park en de ontwikkelingen die het de afgelopen decennia heeft doorgemaakt.

Foto Jeugdvierdaagse Peel en Maas

Ruim 2.000 wandelaars

Jeugdvierdaagse Peel en Maas start woensdag, organisatie alert vanwege warmte

Woensdagavond gaat om 18.00 uur de 59e editie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas van start. Ruim 2.000 wandelaars trekken de komende dagen door de gemeente voor afstanden van 5, 10 of 15 kilometer. De organisatie houdt daarbij de weersvoorspellingen nauwlettend in de gaten.

Foodtruck concepten

Bouwens-leerlingen ontwerpen foodtrucks voor lunchroom Spruit

Tweedejaarsleerlingen van het Bouwens hebben hun eigen foodtruckconcepten ontwikkeld voor lunchroom Spruit in Panningen. Tijdens de weekmarkt presenteerden zij hun ontwerpen en bijpassende gerechten aan het publiek. Marktbezoekers mochten vervolgens stemmen op hun favoriete concept.

St. Gregorklooster Steyl

Negen kunstenaars van Artimosa exposeren in klooster Steyl

Negen leden van Kunstkring Artimosa exposeren vanaf 11 juli op de zaterdagen en zondagen in klooster St. Gregor in Steyl. Bezoekers kunnen er kennismaken met een gevarieerde tentoonstelling met schilderkunst, grafiek, fotografie, glaskunst, keramiek, bronzen beelden en mixed-media werken.