Panningen, Netherlands
Terug

Groot onderhoud aan A73: hoofdrijbaan richting Roermond tijdelijk afgesloten

2fb3b52961a44d70dcfa2aa0d227a232

Rijkswaterstaat voert van vrijdag 22 augustus om 21.00 uur tot maandag 25 augustus om 05.00 uur groot onderhoud uit aan het asfalt van de A73. De werkzaamheden vinden plaats op de hoofdrijbaan tussen knooppunt Het Vonderen en afrit Grubbenvorst (12) richting Roermond.

 | Aangepast op
Gedurende deze periode is de weg afgesloten voor doorgaand verkeer, waardoor automobilisten rekening moeten houden met omleidingen en extra reistijd van maximaal twintig minuten.

Op- en afritten
Voor lokaal verkeer blijft de parallelrijbaan bij knooppunt Zaarderheiken toegankelijk. Ook verschillende op- en afritten blijven bereikbaar, waaronder Maasbracht, Linne, Roermond-Oost, Roermond, Beesel, Belfeld en Venlo-Zuid. Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers de aangegeven omleidingen te volgen en extra tijd in te plannen voor hun reis.

De werkzaamheden maken deel uit van het reguliere onderhoud aan het wegennet in Limburg en moeten zorgen voor een veiliger en beter begaanbare A73.

Lees meer over:

|