Panningen, Netherlands
Terug

Grote schoorsteenbrand in Baarlo

45cf76c55520a4a3a3438cb1a71a9ada

In een woning aan de Sterrenbosch in Baarlo is woensdagavond brand ontstaan in een schoorsteen. De brand werd al snel een grote brand.

 | Aangepast op
Rond 21.18 uur kwam de eerste melding van de brand. De brand breidde zich snel uit en een half uur later werd opgeschaald naar een grote brand. Er zijn geen gewonden gevallen.

In de boerderij was een brand ontstaan rond het afvoerkanaal van de kachel. De brandweer heeft veel werk moeten verrichten om een goed beeld te krijgen waar de brand zich bevond. Dit heeft ervoor gezorgd dat er flink wat kap- en zaagwerk heeft moeten plaatsvinden.

Om er zeker van te zijn dat er geen brand meer aanwezig was of weer zou ontstaan, duurde de controle langer. Rond 23.30 uur is het sein brandmeester gegeven.

f6ccb14d763c30fdc584e726dbb66f5c

Lees ook

f9ea9836-7f3c-4388-98d0-45ca192524da

Lilian Nijskens pakt NK-zilver op 100 meter in Vught

Atlete Lilian Nijskens uit Grashoek heeft zaterdag 6 juni tijdens het NK Masters Atletiek in Vught een zilveren medaille veroverd op de 100 meter bij de vrouwen 60+. Met een tijd van 14,95 seconden bleef zij opnieuw onder de grens van 15 seconden.

Piuspark Toekomstvisie

Gemeenteraad beslist eind juni over extra krediet voor afronding Pius Park

De gemeenteraad van Peel en Maas buigt zich op 30 juni over een voorstel om ruim 1,1 miljoen euro extra beschikbaar te stellen voor de verdere ontwikkeling van Pius Park in Panningen. Met het aanvullende krediet wil de gemeente zowel de lopende werkzaamheden uit fase 2 afronden als onderdelen van fase 3 van het gebiedsplan uitvoeren.

Piet Janssen 90

90-jarige Piet Janssen al 36 jaar vaste kracht op sportpark van VV Koningslust

Iedere donderdagmiddag is hij trouw aanwezig op het sportcomplex van VV Koningslust: de 90-jarige Piet Janssen. Samen met een groep vrijwilligers zorgt hij al tientallen jaren voor het onderhoud van de accommodatie. Inmiddels maakt hij al ruim 36 jaar deel uit van de onderhoudsploeg van de voetbalclub.

TheaterShizzle

Theatershizzle brengt eerste voorstelling naar DOK6 Theater

Wat is nog écht in een wereld vol sociale media, kunstmatige intelligentie en digitale prikkels? Met die vraag neemt theatergroep Theatershizzle het publiek mee in de voorstelling ‘Het duurt maar even’, die op woensdag 1 juli 2026 te zien is in DOK6 Theater.

IMG-20260428-WA0006

Podcast

Podcast over Baron Frits duikt in roerige geschiedenis van Kessel

In de podcast 'Gezichten achter de geschiedenis' staat deze keer het bijzondere levensverhaal centraal van Baron Frits, de laatste adellijke bewoner van Kasteel De Keverberg in Kessel. Te gast is schrijfster en biograaf Annemarie Staaks, die al jaren onderzoek doet naar de intrigerende edelman.

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.