Panningen, Netherlands

Hulpdiensten in actie bij woningbrand in Kessel-Eik en vrachtwagens op A67

Aan de Karreweg-Zuid in Kessel-Eik is donderdagavond brand uitgebroken in een woning. Daarbij raakte niemand gewond. Later op de avond kwam de politie in actie bij een ‘gevaarlijke situatie’ op de A67.
Youri Buis | 15 augustus 2025 11:21 | Aangepast op 15 augustus 2025 11:21
Snel gedoofd
Rond 21.40 uur kwam de melding van de woningbrand bij de meldkamer binnen. Hulpdiensten kwamen met meerdere eenheden ter plaatse, waaronder politie en een tankautospuit van de brandweer.

Toen de hulpdiensten bij de woning arriveerden, was het vuur al grotendeels gedoofd. Op Instagram melden de wijkagenten dat er niemand gewond is geraakt.

Vluchtstrook
Direct na de woningbrand haastte de politie zich naar de A67, waar vrachtwagens zonder verlichting op de vluchtstrook stonden. “We hebben de situatie ter plaatse beoordeeld en de nodige actie ondernomen,” schrijven de agenten.

Lees ook

Verkabelingsproject Kessel stil door geplande verzwaring hoogspanningstraject

Het verkabelingsproject van de hoogspanningslijn tussen Kessel-Eik en Kessel loopt vertraging op. Te...

A67 komende twee nachten dicht tussen Panningen en Eindhoven

Rijkswaterstaat voert de komende twee nachten werkzaamheden uit op de A67 tussen Panningen en knoopp...

Dit is het trio van de Eikkaters

Naud Jacobs is de nieuwe heerser van de Eikkaters uit Kessel-Eik. Zijn adjudanten zijn Noud Karis en...

Vijf boetes in drie kwartier bij afsluiting N277

De politie heeft dinsdagavond in slechts drie kwartier tijd vijf automobilisten bekeurd bij de afges...

Kermis in Kessel-Eik start zaterdag, eerste kwartier gratis attracties

Zaterdag opent in Kessel-Eik de jaarlijkse kermis. De feestelijke start is om 17.00 uur en wordt ver...

Miranda en Kiki namens Kessel-Eik bij Singing Peel en Maas

Namens Kessel-Eik staat Miranda Reinders dit jaar op het podium van Singing Peel en Maas. Samen met ...