Panningen, Netherlands

Informatiebijeenkomst over leefbaarheidsfonds voor verenigingen in Peel en Maas

Het CDA Peel en Maas organiseert op woensdag 2 april een informatiebijeenkomst over het nieuwe leefbaarheidsfonds van de provincie Limburg. Dit fonds, dat eind 2024 in het leven is geroepen, biedt financiële ondersteuning aan initiatieven die de leefbaarheid in dorpen en wijken verbeteren.
De redactie | 26 maart 2025 22:13 | Aangepast op 26 maart 2025 22:13
Subsidiemogelijkheden
De bijeenkomst vindt plaats in gemeenschapshuis Kepèl in Panningen en begint om 19.30 uur. Gedeputeerde Michael Theuns zal daar uitleg geven over de subsidiemogelijkheden. Verenigingen, stichtingen en coöperaties kunnen via dit fonds ondersteuning krijgen voor projecten op het gebied van cultuur, sport en bewonersparticipatie.

Verenigingsleven stimuleren
CDA Peel en Maas wil het verenigingsleven stimuleren om gebruik te maken van deze kansen. “Een sterke leefomgeving begint bij actieve verenigingen en betrokken inwoners”, aldus raadslid Michel van Lieshout. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via fractieondersteunercda@peelenmaas.nl. Voor meer informatie is Michel van Lieshout bereikbaar via 06-22755590.

Lees ook

Subsidie sportakkoord ook in 2026 naar Vorkmeer na nieuwe aanvraagronde

Vorkmeer is ook in 2026 zeker van de subsidie voor het Lokaal Sport Akkoord en Brede Regeling Combin...

Aantal diabetici stijgt het hardst in Peel en Maas, ook Beesel in top drie

Steeds meer mensen in Nederland hebben diabetes. Dat is ook in Limburg zo, waar 7,6 procent van de i...

Peel en Maas werkt aan versterking van weerbaarheid bij noodsituaties

De gemeente Peel en Maas zet de komende tijd stappen om inwoners, ondernemers en organisaties beter ...

Jeugdlintje voor broers Teun en Noud van Heugten uit Kessel

Teun (9) en Noud (6) van Heugten uit Kessel hebben het jeugdlintje van de gemeente Peel en Maas ontv...

Minder vaak GFT opgehaald: tijdelijke aanpassing vanaf 24 november

De inzameling van GFT-afval in Peel en Maas verandert tijdelijk.

Peel en Maas geeft ruimte vrij voor huisvesting arbeidsmigranten

Er zijn weer mogelijkheden voor huisvesters om arbeidsmigranten te huisvesten. De gemeenteraad heeft...