Panningen, Netherlands
Terug

Informatiemiddag over FreeStyle Libre voor mensen met diabetes

9957bf04123afab4cb388a2cdbce91b7.jpg

VieCuri organiseert op woensdag 10 september een informatiemiddag in Venlo voor mensen met diabetes die meer willen weten over het gebruik van de FreeStyle Libre.

 | Aangepast op
Tijdens deze bijeenkomst krijgen bezoekers uitleg en tips om de sensor optimaal te benutten. Er wordt onder meer ingegaan op het gebruik van de sensor, het instellen en toepassen van alarmen, het lezen en begrijpen van rapporten en grafieken en het omgaan met technische problemen.

Aanmelden kan tot donderdag 4 september door een e-mail te sturen naar diabetesverpleegkundigen@viecuri.nl. Na aanmelding ontvangen deelnemers verdere praktische informatie. Het aantal plaatsen is beperkt.

De FreeStyle Libre is een kleine sensor die op de bovenarm wordt gedragen en continu de glucosewaarden meet. Met een simpele scan via een smartphone lees je de waarden af, zonder te hoeven prikken. De sensor is een praktische oplossing voor mensen met diabetes.

Lees meer over:

Lees ook

de peel.png

Onderzoek pleit voor 2 kilometer brede spuitvrije zone rond natuurgebied

Een spuitvrije bufferzone van 2000 meter rond natuurgebied De Groote Peel is noodzakelijk om de schade door pesticiden aanzienlijk te beperken. Dat blijkt uit nieuw veldonderzoek van de Werkgroep Behoud de Peel.

Bosbrand Lanterdweg.png

Video: brandweerkorpsen blussen natuurbrand bij Helden

In een bosgebied bij Helden brak woensdagochtend een grote natuurbrand uit. Een gebied van zo’n 7.000 vierkante meter ging in vlammen op. Inmiddels is de brand onder controle.

Forensisch onderzoek Maasbree.jpg

Alcohol en drugs

OM: dodelijk geweld in Maasbree ontstond na ruzie onder invloed

De dood van een 48-jarige man in Maasbree vorig jaar zomer is veroorzaakt door ernstig geweld onder invloed van alcohol en drugs. Dat maakte het Openbaar Ministerie woensdag bekend tijdens een zitting.

Makersweekend_2025_Evi_Fernengel-85.jpg

Agenda

Pop in Limburg - Schrijf je in voor het Makersweekend 2026

Tijdens het Makersweekend krijg jij als muzikant drie dagen lang de kans om uit je bubbel te stappen, nieuwe connecties te maken, samen te werken, inspiratie op te doen en jezelf verder te ontwikkelen. Er is volop ruimte voor jouw eigen ideeën en iedereen is welkom, ongeacht genre of instrument.

GrandTourBree1.jpg

Agenda

Wandeltocht Grand Tour de Bree

Een wandeltocht voor een goed doel door de natuurrijke omgeving van Maasbree.

Foto 3.jpg

Voorstelling ‘Geen Liefde, Geen Vrijheid’ dit weekend in Beesel

Komend weekend vormt Eetcafé De Troubadour in Beesel het decor voor de toneelvoorstelling ‘Geen Liefde, Geen Vrijheid’. Bezoekers krijgen twee eenakters te zien waarin persoonlijke en indringende verhalen centraal staan.