Panningen, Netherlands

Junior Hangout in Panningen weer van start met gratis muzieklessen

In Panningen is de Junior Hangout op het Bouwens van der Boijecollege weer van start gegaan. Elke vrijdagmiddag kunnen jongeren daar gratis meedoen aan muzieklessen en bandcoaching.
De redactie | 26 oktober 2025 15:50 | Aangepast op 26 oktober 2025 15:38
De Junior Hangout is bedoeld om jongeren op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met muziek en samen te laten spelen.

Activiteiten
De lessen worden tussen 15.00 en 16.30 uur gegeven in het muzieklokaal van de school. Muziekdocent Laurence Hendrix leert jongeren eerst de basis, zoals eenvoudige akkoorden en liedjes. Daarna begeleidt hij muzikanten met bandcoaching. Deelnemers die al wat meer ervaring hebben, kunnen dan samen muziek maken in een band.

Lees ook

Leerlingen Bouwens brengen hun stem uit bij schoolverkiezingen

Wat als jongeren al mochten stemmen bij de Tweede Kamerverkiezingen? Die vraag staat deze week centr...

Muzikale herfstvakantie voor kinderen in Kessel

Het was een muzikale herfstvakantie voor kinderen in Kessel. Onder leiding van zangeres en zangcoach...

Jubileumboek Bouwens van der Boijecollege verschijnt in december

In het schooljaar 1974-1975 startte het Bouwens van der Boijecollege met minder dan honderd leerling...

Rocken tijdens jubileumeditie Rockalong Live in het Mafcentrum

In het Mafcentrum in Maasbree strijkt zaterdag de vijfde editie van Rockalong Live neer. Dit jubileu...

Het Bouwens en de Bibliotheek Maas en Peel bekrachtigen samenwerking

Het Bouwens en de Bibliotheek Maas en Peel hebben hun samenwerking officieel bekrachtigd. Vanaf dit ...

Heldenaar doet met eigen band JUNO mee aan Popronde

Een spannende en bijzondere periode breekt aan voor Jeroen Vermazeren uit Helden. De muzikant leeft ...