gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Kesselse brengt slaapbijbel uit voor een betere nachtrust

2c1a725e1799c6847c337b58b6768b61

Ingrid Houtakkers uit Kessel brengt op 16 januari haar eerste boek uit: ‘Mijn Slaapbijbel’. Dit werkboek combineert wetenschappelijke inzichten met persoonlijke ervaringen en biedt handvatten om beter te slapen.

 | Aangepast op
Ingrid Houtakkers (1976) uit Kessel werkte jarenlang in het speciaal en primair onderwijs voordat zij haar passie vond in leefstijl en welzijn. Als oersterkcoach en masterpractitioner hypnotherapie helpt zij sinds 2018 cliënten in haar eigen praktijk. Met ‘Mijn Slaapbijbel’ vertaalt ze haar kennis en ervaring naar een boek dat lezers op hun eigen tempo helpt om de kwaliteit van hun slaap te verbeteren. "Beter slapen is niet alleen een kwestie van geluk, maar van het maken van de juiste keuzes in je leefstijl én mindset," aldus Houtakkers. "Met dit boek hoop ik anderen te inspireren en te begeleiden naar een uitgeruster leven."

Het boek biedt niet alleen uitleg en achtergrondinformatie over de invloed van leefstijl op slaap, maar ook praktische oefeningen om direct mee aan de slag te gaan.

Boekbeleving op 16 januari
De officiële lancering van het boek vindt plaats op 16 januari tijdens een interactieve boekbeleving. Bezoekers maken kennis met de auteur en worden meegenomen in haar persoonlijke verhaal van slechte slaper naar uitgeruste professional. Gastspreker Ruben Oosterbosch, energetisch therapeut, geeft zijn visie op slaap, en Susan Derckx van Yuheal verzorgt sfeervolle, ontspannende muzikale intermezzo's.

Beschikbaarheid
Voorlopig is 'Mijn Slaapbijbel' beschikbaar in de pre-sale via energiek-met-ingrid.nl en bij een aantal verkooppunten.

Lees meer over:

|

Lees ook

Ruijshof Zorggroep

Zorggroep-locaties in Helden en Maasbree hebben nieuwe namen: Ruijshof en Broekerhof

De locatie van De Zorggroep in Helden heet voortaan Ruijshof. Die aan de Broekstraat in Maasbree gaat verder onder de naam Broekerhof. Met deze nieuwe namen, die zondag werden onthuld tijdens twee feestelijke bijeenkomsten, krijgen beide woonzorglocaties een eigen identiteit.

provincie bezoek Beesel

Provincie bezoekt gemeente Beesel om leefbaarheid en gelijke kansen

Gedeputeerde Mark van Caldenberg heeft samen met Limburgse Statenleden een werkbezoek gebracht aan de gemeente Beesel. Tijdens het bezoek stonden leefbaarheid, armoede en laaggeletterdheid centraal. Onder meer de bibliotheek en het gemeentehuis werden bezocht.

Edward-Media IMG_0494-f952de55528af9a3f867d9cc80652aad

Aanhanger met kool ramt woning in Maasbree

Een aanhanger van een tractor is dinsdagmiddag losgeraakt en tegen een woning op het Heeske in Maasbree gebotst. De aanhanger was volgeladen met kool. De giek van de aanhanger kwam daarbij in de woning terecht.

BEVO Podcast

BEVO Podcast: knokkend langs Eupen en zorgen over blessuregolf

HUMBY BEVO HC heeft zaterdag een zwaarbevochten overwinning geboekt op Eupen. De handballers uit Panningen wonnen met 28-30 en staan na negen wedstrijden vijfde in de Super Handball League. Volgens handbalanalist Stan Backus is de overwinning knap, maar vraagt de blessuregolf om aandacht.

15-11Comedy Festival Limburg

Agenda

Comedy Festival Limburg Voorronde 2

Acht comedians strijden om een plek in de finale van Comedy Festival Limburg.

12-11Gerrie Smits

Agenda

Gerrie Smits is terug met een oudejaarsconference KLEM

Gerrie Smits is te zien bij DOK6 Theater met KLEM, een cabaretvoorstelling waarin hij terugblikt op 2026.