Panningen, Netherlands

Koninklijke Landmacht in Maasbree: oefeningen op vrijdag en zaterdag

Stockfoto.
De Koninklijke Landmacht oefent vrijdag en zaterdag in Maasbree. Er zijn dan militairen en militaire voertuigen zichtbaar in het centrum en op andere plekken in het dorp. De oefening begint vrijdagavond.
Youri Buis | 13 november 2025 14:01 | Aangepast op 13 november 2025 14:01
Oefengewonden
De militairen oefenen taken in bewaken en beveiliging. Er worden verschillende scenario’s nagebootst, waarbij bijvoorbeeld oefengewonden worden geholpen en afgevoerd.

Overlast wordt geprobeerd zo veel mogelijk te voorkomen. Wie toch hinder ondervindt, kan contact opnemen met het Situatie Centrum Koninklijke Landmacht. De afdeling is telefonisch bereikbaar via 088 958 30 00 of via het e-mailadres sitcen.dienstploeg@mindef.nl.

Schade
Mochten er eigendommen beschadigd raken bij de oefeningen, kunnen mensen de afdeling ‘Claims’ van Defensie benaderen. Dat kan per e-mail naar jdvclaims@mindef.nl met vermelding van naam, adres, woonplaats, e-mailadres, telefoonnummer en de schadelocatie. Bellen kan ook: 088 956 19 51.

Lees ook

Jubilarissen geëerd tijdens Sint-Caeciliaviering in Maasbree

Tijdens de jaarlijkse Caeciliamis in Maasbree worden dit jaar de jubilarissen van de lokale muziekve...

Bestuurder vlucht na forse kop-staartbotsing op N275 bij Maasbree

Op de N275 bij Maasbree heeft donderdagochtend rond 07.15 uur een forse kop-staartbotsing plaatsgevo...

Solar Montageservice uit Maasbree failliet verklaard

Solar Montageservice uit Maasbree is failliet verklaard. Het bedrijf, dat zich bezighield met de ins...

Nieuw laagvlieggebied defensie deels boven Peel en Maas

Defensie heeft een nieuw laagvlieggebied ingetekend dat deels over de gemeente Peel en Maas komt te ...

Strijd om het Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes morgen in Maasbree

Het Limburgs Kampioenschap Zaate Hermeniekes (LKZH) gaat morgen van start in het Hoës van Bree in Ma...

Twee leidingbreuken in Baarlo en Maasbree: kookadvies van kracht

In zowel Baarlo als Maasbree zijn maandagavond leidingbreuken ontstaan. Waterleidingmaatschappij Lim...