Panningen, Netherlands
Terug

Laatste kaarten voor een ‘tribute to Fleetwood Mac’

208161b5d63656fb66a2281b83cdbcde

Stevie Nicks staat zaterdag 29 maart in de schijnwerpers in DOK6 Theater Panningen.

 | Aangepast op
Zaterdag 29 maart aanvang 20.15 uur.

Sinds Stevie zich in 1973 aansloot bij Fleetwood Mac, groeide ze uit tot de absolute superster die ze vandaag de dag nog steeds is. Met haar nummers Landslid, Rhiannon en Dreams gaf ze de band een nieuwe impuls, en een succesvolle solocarrière kon daarna niet uitblijven. Hits als Edge of Seventeen bevestigden haar status als rockicoon.

Op Fleetwood Mac’s grootste succesalbum ‘Rumours’ was het echter niet Stevie Nicks, maar die andere frontvrouw van Fleetwood Mac, Christine McVie, die de meeste nummers afleverde. ‘Don’t Stop’, ‘Oh Daddy’, ‘You Make Loving Fun’ en natuurlijk ‘Songbird’. De onlangs overleden McVie was al vanaf de bluesdagen betrokken bij Fleetwood Mac en ontwikkelde zich langzaam maar zeker tot een begenadigd songwriter en vocaliste en de ‘lijm’ van Fleetwood Mac.

Tijd voor een eerbetoon aan de twee grande dames van Fleetwood Mac. Na meer dan 150 voorstellingen met live-documentaire van ‘The Incredible Story’ zijn The Cosmic Carnival & Friends nu toe aan een volgend Fleetwood Mac avontuur: ‘Gold Dust Woman’!

Genieten van een avondje muziek. Een kaartje kun je bestellen via de website van DOK6.

Lees meer over:

Lees ook

f9ea9836-7f3c-4388-98d0-45ca192524da

Lilian Nijskens pakt NK-zilver op 100 meter in Vught

Atlete Lilian Nijskens uit Grashoek heeft zaterdag 6 juni tijdens het NK Masters Atletiek in Vught een zilveren medaille veroverd op de 100 meter bij de vrouwen 60+. Met een tijd van 14,95 seconden bleef zij opnieuw onder de grens van 15 seconden.

Piuspark Toekomstvisie

Gemeenteraad beslist eind juni over extra krediet voor afronding Pius Park

De gemeenteraad van Peel en Maas buigt zich op 30 juni over een voorstel om ruim 1,1 miljoen euro extra beschikbaar te stellen voor de verdere ontwikkeling van Pius Park in Panningen. Met het aanvullende krediet wil de gemeente zowel de lopende werkzaamheden uit fase 2 afronden als onderdelen van fase 3 van het gebiedsplan uitvoeren.

Piet Janssen 90

90-jarige Piet Janssen al 36 jaar vaste kracht op sportpark van VV Koningslust

Iedere donderdagmiddag is hij trouw aanwezig op het sportcomplex van VV Koningslust: de 90-jarige Piet Janssen. Samen met een groep vrijwilligers zorgt hij al tientallen jaren voor het onderhoud van de accommodatie. Inmiddels maakt hij al ruim 36 jaar deel uit van de onderhoudsploeg van de voetbalclub.

TheaterShizzle

Theatershizzle brengt eerste voorstelling naar DOK6 Theater

Wat is nog écht in een wereld vol sociale media, kunstmatige intelligentie en digitale prikkels? Met die vraag neemt theatergroep Theatershizzle het publiek mee in de voorstelling ‘Het duurt maar even’, die op woensdag 1 juli 2026 te zien is in DOK6 Theater.

IMG-20260428-WA0006

Podcast

Podcast over Baron Frits duikt in roerige geschiedenis van Kessel

In de podcast 'Gezichten achter de geschiedenis' staat deze keer het bijzondere levensverhaal centraal van Baron Frits, de laatste adellijke bewoner van Kasteel De Keverberg in Kessel. Te gast is schrijfster en biograaf Annemarie Staaks, die al jaren onderzoek doet naar de intrigerende edelman.

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.