Panningen, Netherlands
Terug

Line-up 3x11 bekend: Vastelaovendseizoen dinsdag van start in Panningen

5baebf2d477af1192db5e458da8e1dc4.jpg

Het vastelaovendseizoen wordt ook dit jaar weer afgetrapt op het plein voor het Huis van de Gemeente in Panningen. Op dinsdag 11 november organiseert Kiwanis Peel en Maas voor de tweede keer het evenement 3x11, waarbij alle opbrengsten ten goede komen aan goede doelen voor kinderen uit Peel en Maas.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Feest voor én door Peel en Maas
Vanaf 11.11 uur barst het feest los met de officiële opening, gevolgd door het traditionele inschieten van het vastelaovendseizoen door de burgemeester en wethouders van Peel en Maas. Daarna is het podium de hele middag gevuld met artiesten uit de regio. Er zijn optredens van Kwante Diekzek, Pruuf Mar, Oét de Maot, Sjpringlaevend en De Breurkes.

3x11 is een evenement waar carnavalsverenigingen, jeugdraden en vastelaovesvierders uit de hele gemeente samenkomen om het nieuwe seizoen in te luiden. Tegelijkertijd heeft het een maatschappelijk doel: de opbrengst gaat naar goede doelen voor kinderen uit Peel en Maas.

Lees ook

anouk huijs2.jpg

Anouk Huijs (CDA) ontvangt meeste stemmen bij verkiezingen Beesel

De politieke kaarten in de gemeente Beesel zijn geschud. Na de gemeenteraadsverkiezingen is Samen Verder Beesel de grootste partij geworden, nipt gevolgd door het CDA. Anouk Huijs (CDA) ontving de meeste stemmen. Toch was dat niet genoeg om de overwinning op te eisen.

rendiz.jpg

Rendiz gaat horeca Kasteel de Keverberg verzorgen

Kasteel De Keverberg in Kessel gaat samenwerken met Rendiz voor de horeca van het kasteel. Vanaf de heropening in het tweede kwartaal van 2026 verzorgt Rendiz de organisatie en bemensing van de Binnenplaats en het terras, waar bezoekers straks een hapje en een drankje kunnen krijgen.

Raadzaal mic.png

Deze raadsleden zijn gekozen in de gemeenteraad van Peel en Maas

De stemmen zijn geteld: de nieuwe gemeenteraad van Peel en Maas is bekend. De meeste voorkeurstemmen kwamen binnen bij CDA-lijsttrekker Natasja Vaasen, die 1.346 kiezers achter zich kreeg. Ondanks haar persoonlijke succes verloor haar partij wel één zetel.

Mathijs Stocks verkiezingen.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Samen Verder wint verkiezingen in Beesel: “In stoutste dromen niet durven hopen”

In de gemeente Beesel is er bij de gemeenteraadsverkiezingen van 2026 een politieke aardverschuiving ontstaan. De partij Samen Verder Beesel, onder leiding van de nieuwe lijsttrekker Mathijs Stocks, is de grote winnaar. Daarmee verslaat de partij het CDA, dat de afgelopen jaren de grootste partij was.

Schermafbeelding 2026-03-19 122647.png

Aanrijding in Koningslust

Bij een ongeluk op de Sevenumsedijk in Koningslust heeft vanochtend rond 8.00 uur een ongeval plaatsgevonden.

e10fc403-0054-4bf5-9f67-e9c9321b8f00.jpg

Lokaal Peel en Maas aan zet bij formatie na verkiezingswinst

Lokaal Peel en Maas is na de verkiezingswinst aan zet om het initiatief te nemen in de formatie. Tijdens een gezamenlijk politiek ontbijt blikten lijsttrekkers terug op een intensieve campagne en de uitslag. Met 12 zetels werd de partij veruit de grootste.