Panningen, Netherlands
Terug

Maasbreese Thomas Janssen (17) maakt officieel debuut bij VVV-Venlo

f517a502e7435324a09f469adceeac77

De 17-jarige Thomas Janssen uit Maasbree heeft vrijdagavond zijn officiële debuut gemaakt voor VVV-Venlo in de Keuken Kampioen Divisie. De oud-speler van MVC’19 kwam in de uitwedstrijd tegen FC Dordrecht in het veld.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Janssen viel in de 60e minuut in voor Nassim Ait Mouhou. Ondanks zijn inzet wist hij het tij niet meer te keren; de Venlonaren verloren met 2-0 van de Dordtenaren.

Voor Janssen is het debuut een beloning voor jaren van hard werken en toewijding. Bij zijn oude club MVC’19 wordt met trots gereageerd op de eerste minuten van de jonge voetballer in het betaald voetbal. “Thomas, na jarenlang hard werken is dit je beloning. Van harte gefeliciteerd,” liet de Maasbreese vereniging weten.

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.