Panningen, Netherlands
Terug

Meerdere personen bekneld bij ernstig ongeval op N275 bij Koningslust

2630905eb5a451a6f5388312be644a7f.jpg

Op de N275 bij Koningslust heeft vrijdagmiddag een ernstig ongeval plaatsgevonden tussen twee personenauto’s. Dat gebeurde ter hoogte van de Bosweg. Door de harde botsing raakten meerdere inzittenden bekneld in hun voertuig.

 | Aangepast op
Uit voertuig gehaald
Rond 17.20 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd. Brandweer, ambulances en politie waren snel ter plaatse om hulp te verlenen. De inzittenden werden door de brandweer uit hun voertuig gehaald. Het is niet duidelijk hoe zij eraan toe zijn.

De N275 is in beide richtingen afgesloten. De politie leidt het verkeer om en onderzoekt hoe het ongeluk kon gebeuren.

Lees ook

Voetbal foto.jpg

Spannende duels en belangrijke punten in slotfase competitie

Met het einde van het seizoen in zicht worden de belangen met de week groter in de regionale competities. In meerdere klassen wordt nog volop gestreden om periodetitels, promotiekansen en lijfsbehoud. Afgelopen speelronde leverde opnieuw een mix van verrassingen, teleurstellingen en cruciale overwinningen op. Zo liep Helden tegen een zure nederlaag aan, deed Reuver uitstekende zaken in de degradatiestrijd en blijft het in de vijfde klasse ongekend spannend om de bovenste plekken. Hieronder een overzicht van alle wedstrijden en ontwikkelingen.

MuziekLocatie.jpg

Agenda

Muziek op Locatie: Klaas Delrue

Muziek op Locatie verwelkomt zondag 26 april de Belgische zanger Klaas Delrue.

Bospartizanen.jpeg

Agenda

Ontdekkingstocht door bossen Baarlo: In de sporen van de Bospartizanen

Een ontdekkingstocht door de bossen van Baarlo neemt je mee terug naar het einde van de Tweede Wereldoorlog.

Anna-Viënna Oude Bekenden L1.jpg

Spel ‘Oude Bekenden’ uit Maasbree steekt grens over

Wat begon als een lokaal initiatief in de ouderenzorg in Maasbree, groeit inmiddels uit tot een spel met internationale ambities. De 21-jarige Anna-Viënna van den Broek ontwikkelde 'Oude Bekenden', een kaartspel dat herinneringen oproept en gesprekken tussen ouderen stimuleert.

Toilet.jpg

Gemeente: genoeg toiletten, maar ze zijn niet altijd goed te vinden

De gemeente Peel en Maas vindt niet dat er te weinig openbare toiletten zijn. Dat zegt het college in antwoord op vragen van PRO-raadslid Annigje Primowees.

piet gommans.png

Onderzoek naar Joodse onderduikers in Peel en Maas opnieuw gestart: “Een vergeten hoofdstuk komt boven tafel”

In de gemeente Peel en Maas is een nieuw historisch onderzoek gestart naar Joodse onderduikers, pleegkinderen en gastgezinnen uit de Tweede Wereldoorlog. Het project wil een grotendeels vergeten hoofdstuk uit de geschiedenis opnieuw in beeld brengen.