Panningen, Netherlands
Terug

Meijel zoekt nieuwe toekomst voor Oogstdankfeest

oogstdankfeest.jpg

Het Oogstdankfeest in Meijel krijgt mogelijk een vervolg. Na vijf succesvolle edities in de huidige vorm besloten initiatiefnemers Moniek Koopmans en Piet Schers te stoppen met de organisatie van het evenement. Eind april wordt over een mogelijk vervolg gesproken in Meijel.

 | Aangepast op

Het Oogstdankfeest groeide de afgelopen jaren uit tot een traditie binnen de Meijelse gemeenschap en trok daarnaast ook bezoekers uit de regio en daarbuiten. De Meijelse kerk wordt compleet versierd met groenten, fruit, bloemen en andere werken. De laatste editie vond plaats in september 2025, met het thema ‘Kroon op het werk’.

Hoogtepunt

De initiatiefnemers wilden stoppen op het hoogtepunt. Voor hen ging er veel tijd in het project zitten. Peelgeluk vindt het jammer wanneer het evenement verloren gaat. Daarom wordt er gekeken naar mogelijkheden om het Oogstdankfeest een doorstart te geven in een vernieuwde vorm, waarbij de kracht en de kern van het concept behouden blijven.

Om hierover mee te denken, wordt een brainstormsessie georganiseerd. Een groep betrokken inwoners uit verschillende hoeken is al aangehaakt, maar ook andere geïnteresseerden zijn van harte welkom om ideeën en inspiratie te delen.

Bijeenkomst

De bijeenkomst vindt plaats op vrijdag 24 april om 10.30 uur bij De Heere van Meijel. Belangstellenden kunnen zich aanmelden via info@peelgeluk.nl.

Lees ook

Banenmarkt 2026.png

Banenmarkt trekt zoekers en twijfelaars: “Je moet jezelf blijven ontwikkelen”

In het gemeentehuis vond woensdag weer de jaarlijkse banenmarkt plaats. Werkzoekenden kregen vier uur de tijd om zich te oriënteren tussen meer dan 400 vacatures van in totaal veertig bedrijven en organisaties. Sectoren als zorg, bouw, techniek, metaal en industrie waren ruim vertegenwoordigd.

zebra.jpg

Rijksweg in Reuver tijdelijk afgesloten voor aanleg zebrapad bij Passage

De Rijksweg in Reuver is woensdag 22 april tijdelijk afgesloten vanwege werkzaamheden. De afsluiting geldt van 07.00 tot 17.00 uur tussen de Stationsstraat en de Pastoor Vranckenlaan.

TheaterShizzle.png

TheaterShizzle debuteert met eigenzinnige voorstelling in Panningen

Een nieuwe theatergroep dient zich aan in Panningen. TheaterShizzle - bestaande uit Leon en Danielle Tillemans, Mira Keizer en Reimke Knapen - brengt op vrijdag 24 april hun allereerste voorstelling op de planken. De productie is te zien in GIPA Kunsthal.

IVNroodharige wespbij.jpg

Agenda

IVN Lezing: Bijen belangrijke bestuivers

IVN Meijel organiseert een lezing over biodiversiteit met als titel: Bijen belangrijke bestuivers.

Traumahelikopter stock.jpg

Vrouw gewond na val van paard in Meijels bosgebied, traumahelikopter opgeroepen

In het buitengebied van Meijel is donderdagochtend een vrouw gewond geraakt nadat zij van een paard was gevallen. Dat gebeurde aan de Vieruitersten, midden in een bosgebied.

WAOWIA.jpg

Agenda

WAO-WIA Belangengroep Reuver – Voorlichtingsmiddag WIA

Stichting WAO-WIA Belangengroep Reuver-Beesel-Offenbeek e.o. organiseert een voorlichtingsmiddag.