Elke zaterdag van april tot en met september worden twee optredens gegeven.
Zaterdag 5 juli van 13.30 tot 16.45 uur
Bezoekers van Muziek onder de Toren kunnen de hele middag genieten van Die Fürstenwalder Musikanten uit Boxtel, een graag geziene blaaskapel bij Muziek onder de Toren. Deze kapel geniet vooral van het spelen van Egerländer en Böhmische muziek.
Luister en geniet. De entree is gratis. De optredens vinden plaats Onder de Toren op het Raadhuisplein in Panningen. Bij slecht weer kunnen optredens worden afgelast. Volg de bekendmakingen via
de facebookpagina van ‘Muziek onder de Toren’.
Elke zaterdagmiddag van april tot en met september vormt het podium Onder de Toren aan het Raadhuisplein in Panningen het decor voor afwisselende muziek. Diverse artiesten brengen afwisselende muziek ten gehore in de buitenlucht, mits het weer dit toelaat. De werkgroep wil bezoekers van het Panningse centrum laten zien hoe mooi het is om in groepsverband muziek te maken. De organisatie is er weer in geslaagd een afwisselend programma samen te stellen. Ga genieten op het gezellige terras van DOK6 Momus.
Programma juli
12 juli Kermis
19 juli RoerMaas Muzikanten – Ravenvenner Kapel
26 juli Keverberger Muzikanten – Die Zwei Dörfer