gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Natuurwerkdag in Maasbree

1bd874de059e58d42a1abe38f9e33833

Tijdens de jaarlijkse Natuurwerkdag – de grootste vrijwilligersdag in het groen - kun je meehelpen en iets terug doen voor natuur bij jou in de buurt: ook in Maasbree.

Willemien Wertz |  | Aangepast op
Zaterdag 6 november om 10.00 uur is verzamelen tegenover Westeringlaan 58 in Maasbree. Het adoptieproject aan de Westeringlaan in Maasbree is een uniek natuurgebied ingericht voor natuureducatie. Het is gelegen aan de Everlosebeek.

Je gaat wilgen knotten en een poel opschonen. Natuurlijk hoort daar ook takken slepen bij. Gereedschap is aanwezig. Voor drinken en iets lekkers wordt gezorgd. Deze locatie is geschikt voor kinderen. Geef je van tevoren wel op via www.natuurwerkdag.nl . Hier vind je ook meer informatie.

Het terrein varieert van hoge zandgronden tot natte gedeelten. In het gebied bevinden zich onder andere een amfibieënpoel, bijenhotel, bloemenweide hagen enz. Veel schoolkinderen bezoeken het gebied voor het volgen van natuurlessen.

Foto: Natuurwerkdag

Lees ook

VeiligheidBeringe

Agenda

Inloopuurtje over veiligheid in Beringe

In Beringe wordt een informatiebijeenkomst georganiseerd om de veiligheid in het dorp te bespreken. Deze vindt plaats in De Wieksjlaag.

MuziekodToren

Agenda

Muziek onder de Toren Panningen

De werkgroep Cultuur in Peel en Maas organiseert wekelijks een muziekoptreden aan het Raadhuisplein onder de Toren in Panningen. Elke zaterdag van april tot en met september worden optredens gegeven.

heerma3

Minister Heerma begint werkbezoek aan Noord-Limburg in Panningen

Minister Pieter Heerma van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft maandag een werkbezoek aan Noord-Limburg gebracht. Zijn eerste stop was Panningen, waar hij bij Rendiz en C3-Living kennismaakte met sociaal ondernemerschap uit Peel en Maas.

YoungLands Festival

YoungLands Festival met 400 vrijwilligers in Panningen

Afgelopen weekend was het YoungLands Festival in Panningen. Het festival dat elke twee jaar wordt georganiseerd is voor vrijwilligers van Jong Nederland. Zo’n 400 vrijwilligers van 38 verschillende afdelingen waren aanwezig bij het festival.

Advent Ramen Route Beringe

Advent Ramen Route keert mogelijk terug in Beringe

Inwoners van Beringe kunnen zich opnieuw aanmelden voor de Advent Ramen Route. De organisatie wil ook dit jaar tijdens de adventsperiode ramen in het dorp laten verlichten en versieren.

Uitlaatplek Meijel

Poortje verdwenen bij hondenuitlaatplek in Meijel

Een poortje bij een hondenuitlaatplek in Meijel is verdwenen. De beheerders melden via Facebook dat een deel van het hekwerk is weggehaald. Eerder waren er volgens de beheerders ook al problemen met gedumpte groenten, besmeurde bankjes en vernield hekwerk.