Panningen, Netherlands
Terug

Nieuw televisieprogramma “Rondje Limburg” brengt verhalen samen

rondje limburg.jpg

Vanaf aanstaande zaterdag is het nieuwe televisieprogramma Rondje Limburg wekelijks te zien op L1 en diverse lokale omroepen, waaronder Omroep P&M.

 | Aangepast op

Het programma bundelt de mooiste, meest opvallende en herkenbare reportages uit heel Limburg en biedt kijkers een gevarieerd overzicht van wat er leeft in de verschillende regio’s.

Rondje Limburg wordt gepresenteerd door Bregje Deckers, die wekelijks een selectie maakt uit reportages van de lokale omroepen die zijn aangesloten bij het samenwerkingsverband Bureau Lokaal Limburg. Het programma richt zich op toegankelijke en alledaagse onderwerpen die voor kijkers in alle regio’s herkenbaar en interessant zijn.

Door de samenwerking tussen de verschillende omroepen ontstaat een breed palet aan verhalen: van bijzondere evenementen en lokale initiatieven tot menselijke verhalen en opvallende gebeurtenissen uit de buurt.

Rondje Limburg laat zien wat Limburg verbindt, met aandacht voor de eigenheid van iedere streek.

Het programma is iedere zaterdag te bekijken op L1 en de lokale omroepen RTV Maastricht, ZO-NWS, Omroep P&M, VML, Omroep Venlo en Omroep Horst aan de Maas. Omroep P&M zendt het ook op zaterdag uit.

Lees ook

GV100.jpg

Agenda

100ste Grenslaup Vosseven Stramproy

Wil je op je gemak maximaal 1½ uur hardlopen op wisselende en afwisselende parcoursen? Dat kan bij de Grenslaup Vosseven in Stramproy.

handbal stock.jpg

BEVO HC sleept in slotseconde gelijkspel uit het vuur tegen HC Visé

De handballers van HUMBY BEVO HC hebben zaterdag een zwaarbevochten gelijkspel uit het vuur gesleept in de Super Handball League. Tegen HC Visé voorkwam opbouwer Julian Mumme in de allerlaatste seconde de tweede Panningse nederlaag van de week. Het werd 31-31.

Optocht Beesel 2026.jpeg

Klachten na vastelaovesoptocht in Beesel: bestuur CV De Drake roept op tot respect

Na de vastelaovesoptocht in Beesel zijn bij de organisatie verschillende klachten binnengekomen over geluidsoverlast en confetti in tuinen langs de route. Dat laat het bestuur van carnavalsvereniging CV De Drake weten in een bericht aan leden en inwoners.

Beesel bord.JPG

Zorg en verantwoordelijkheid centraal in debat Beesel Kiest

Tijdens het verkiezingsdebat Beesel Kiest gingen vertegenwoordigers van vier politieke partijen in gesprek over de toekomst van zorg in de gemeente Beesel. Aan tafel zaten Anouk Huijs (CDA), Mathijs Stocks (Samen Verder), Linda van den Beucken (VLP) en Rob Ambaum (Beeselse Lijst).

DagMaakindustrie.jpg

Agenda

Dag van de Maakindustrie: WP Haton in Panningen opent deuren voor grote publiek

WP Haton in Panningen zet op zondag 22 maart de deuren open voor het grote publiek tijdens de Dag van de Maakindustrie.

Silverfood.JPG

Agenda

Kookworkshop Silverfood Universum bij Kookstudio De Garde

Silverfood Universum komt naar Peel en Maas. Silverfood laat zien dat gezond eten allesbehalve saai is. Het draait om genieten, ontdekken en samen beleven.