Panningen, Netherlands

Nieuwe datum voor uitgestelde wegwerkzaamheden centrum Reuver

De gemeente Beesel heeft een nieuwe datum bekend gemaakt voor de werkzaamheden bij de Rijksweg. Vanwege het koude weer konden eind februari de herstelwerkzaamheden niet doorgaan.
De redactie | 11 april 2023 10:34 | Aangepast op 11 april 2023 10:34
Een nieuw moment is gepland van maandag 17 april tot en met maandag 1 mei. Het gaat om het repareren van plaatselijk nagezakte en beschadigde bestrating. Ook wordt het rammelen van de straatkolken verholpen. Aan het huidige wegprofiel en de verkeerssituatie wordt niets veranderd.

Het gaat om de weg ter hoogte van Luxor en de Big Bazar en de Pastoor Vranckenlaan, ter hoogte van de bibliotheek.

Het doorgaande verkeer komende vanaf zowel Venlo als Roermond wordt omgeleid via de “Kermis-omleiding”. Deze gaat in beide richtingen via de Stationsstraat, de Wilhelminastraat en de Keulseweg. De omleiding staat met bebording aangegeven. De bevoorrading van de winkels op de Rijksweg zal tijdens de werkperiode iets beperkter zijn dan normaal.

Lees ook

Provincie en gemeente Beesel ondertekenen Leefbaarheidsakkoord over nieuwe Schakel

Gedeputeerde Michael Theuns, wethouder Linda van den Beucken en burgemeester Martijn Derks hebben do...

VLP stelt vragen over klachten wegwerkzaamheden in Reuver

De VLP heeft vragen gesteld aan het college over de werkzaamheden in de Wildenkamp en Burgemeester M...

Expositie van Reuverse kunstenares over seksueel misbruik te zien in gemeentehuis

Met portretten en interviews brengt kunstenares Henriëtte van Gasteren ongehoorde stemmen van zowel ...

VLP wil duidelijkheid over toekomst markant pand ‘Ons Belang’

De activiteiten rond het historische pand aan de Keulseweg 33 in Reuver vallen inwoners de laatste w...

Expositie ‘Influent’ onderzoekt band met water

In Reuver is nu de expositie Influent te zien. Dit kunstproject gaat over hoe wij als mensen met wat...

Aantal diabetici stijgt het hardst in Peel en Maas, ook Beesel in top drie

Steeds meer mensen in Nederland hebben diabetes. Dat is ook in Limburg zo, waar 7,6 procent van de i...