Panningen, Netherlands

Laatste USA Classic Car treffen in Reuver

Riet en Dirk Staadegaard bij hun auto Foto: Will van de Leensel
De Reuverse Gerrit Hillen kijkt tevreden terug op het laatste Classic USA Cars Treffen. Zondag werd het evenement voor de 15e en voorlopig laatste keer georganiseerd. Gerrit vindt het goed geweest.
De redactie | 6 september 2022 16:22 | Aangepast op 6 september 2022 16:22
Weetjes
"Overweldigend", zo blikt Gerrit terug. Vele liefhebbers van oude auto's bezochten de Paardenvriend in Reuver. De stem van Gerrit schalt over het terrein als hij de mensen welkom heet. Met leuke weetjes over de auto's weet hij het publiek te vermaken.

Altijd erbij
Dirk Dirk Staadegaard uit Thorn bezocht met zijn vrouw Riet bijna alle edities. Een keer moesten ze verstek laten gaan, toen het te hard regende. Hij vindt het jammer dat het evenement stopt. "Het was altijd gezellig en leuk. We hebben veel plezier gehad."

Oldtimer
Zelf heeft Staadegaard een gele oldtimer uit 1957 die hij zijn zonen haalden uit Amerika. In Florida werd de wagen via New York naar Rotterdam gebracht. "We hebben de auto uit elkaar gehaald en opnieuw in elkaar gezet." Toch was het voor de geboren Brabander nog even doorwerken om de auto op tijd klaar te krijgen voor het huwelijk van een van zijn zonen. Tot diep in de nacht werd er gewerkt, omdat er een verkeerde remolie was gebruikt. Uiteindelijk kon Staadegaard zijn zoon begeleiden naar het huwelijk.

Het is goed zo
"Het is goed zo", zegt organisator Gerrit Hillen. Die de afgelopen jaren het aantal evenementen rondom oldtimers zag stijgen. "We stoppen op het hoogtepunt en dat is dit wel."

Meest gelezen

DES Group neemt Regio Service over

De redactie | 30 nov 2023 13:55

Auto komt tot stilstand na botsing in Panningen

De redactie | 3 dec 2023 21:31

Bouw woningen Raadhuisstraat gestart

De redactie | 1 dec 2023 15:23

Lees ook

Buurtouders gaan Reuverse wijken veiliger maken

Ouders moeten een oogje in het zeil houden om Reuver en Offenbeek veilig te houden. Een groep van ac...

Veel belangstelling voor opening Albert Heijn Jan Linders Reuver

Dinsdag werd de Albert Heijn Jan Linders in Reuver geopend. Er was veel belangstelling voor de openi...

Reuver startpunt voor Blue Light Ride

De Blue Light Ride van dit jaar begint in Reuver. De stoet van hulpverleningsvoertuigen rijdt vervol...

Twee Reuvernaren koninklijk onderscheiden

Niek de Wit en Pierre Houwers uit Reuver hebben zaterdag een koninklijke onderscheiding ontvangen. Z...

Speculaas uit Reuver de lekkerste van Limburg: “De juiste smaak”

Voor het lekkerste speculaasje moet je in Reuver zijn. Banketbakker René van Betteraij maakt voor he...

Vanavond de traditionele Sinter Merte optocht in Reuver

In Reuver vindt vanavond de traditionele Sinter Merte optocht plaats. De grote lampionnenoptocht naa...