Panningen, Netherlands

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebben van een stroomstoring. Netbeheerder Enexis voert geplande werkzaamheden uit aan het stroomnet.
Youri Buis | 5 december 2025 10:05 | Aangepast op 5 december 2025 10:05
Getroffen adressen
Volgens Enexis zijn er “minder dan honderd” adressen getroffen verdeeld over drie postcodes: 5988 BD, 5988 BN en 5988 BX. Het gaat onder meer om de appartementen rondom het Kaupmanshof en de woningen die grenzen aan de oostzijde van de Roggelseweg.

Verzwaring
Monteurs van Enexis zijn sinds vrijdagochtend aan het werk om elektriciteitsaansluitingen te verzwaren. De netbeheerder verwacht dat de storing vrijdag omstreeks 15.00 uur is opgelost.

Kleine storing Panningen
In Panningen is er een kleine stroomstoring in de omgeving van Stogger en Deinderik. Deze is het gevolg van eerdere werkzaamheden, aldus Enexis. De getroffen postcode is 5981 NA en is naar verwachting omstreeks 16.30 uur opgelost.

Lees ook

‘t Klef wint Dörp Kwis’t 2025

In Kerkeböske in Helden werden afgelopen weekend de antwoorden en uitslagen van de derde editie van ...

Vier wereldtitels voor Heldens gezin op WK kettlebellsport

De familie Van de Wal uit Helden heeft een zeer succesvol wereldkampioenschap kettlebellsport achter...

“Met pijn in mijn hart sluit ik de deuren van mijn droom”: Bloemenboutique Veronique stopt na acht jaar

Na acht jaar stopt Veronique Korsten noodgedwongen met haar geliefde bloemenwinkel in Helden. Een ha...

Brede fietsstroken, smallere weg en komremmer moeten Kesselseweg en Mariaplein veiliger maken

De gemeente Peel en Maas gaat de Kesselseweg en de doorgaande weg bij het Mariaplein in Helden verke...

Scheuren ontstaan bij woningen tijdens werkzaamheden in Beesel

In Beesel zijn bij meerdere woningen aan de St. Antoniusstraat scheuren ontstaan tijdens werkzaamhed...

TikTok-ster Marian Radu werkt gewoon in Helden: ‘Filmpjes maak ik tussen het greenkeepen door’

Met 2,6 miljoen volgers op TikTok is Marian Radu uit Blerick uitgegroeid tot een internationale inte...