Panningen, Netherlands

Terugkijken: Politiek Café Beesel

In het eerste Politiek Café stonden de thema's toerisme en zorg centraal. Alle partijen deelden hun standpunten over de onderwerpen.
De redactie | 5 maart 2022 18:09 | Aangepast op 5 maart 2022 18:09
Toerisme
De partijen waren het met elkaar eens dat de gemeente aantrekkelijker kan worden gemaakt voor toeristen. Marcel Roelofs van de Beeselse Lijst vindt de er ''minder bescheiden'' gedaan kan worden. Anouk Huijs stelde voor om een Beesel penning te introduceren tijdens commerciële activiteiten. Rian Janssen van Samen Verder vroeg zich af of dat juridisch haalbaar zou zijn.

Zorg
Het thema ''zorg'' werd ook behandeld. De gemeente heeft de afgelopen jaren een herstelplan gemaakt om de financiën van de gemeente op orde te krijgen. ''Je zult regelmatig moeten evalueren om te kijken dat het financieel goed blijft gaan'', aldus Lon Smeets van de VLP.

Bekijk hier de uitzending terug.

Lees ook

Dit is de KiesWijzer van Beesel

Om de kiezer voor de gemeenteraadsverkiezingen op weg te helpen, heeft Omroep P&M een KiesWijzer ont...

Tevredenheid over eerste stemuren in Beesel

In Reuver zijn er maandag rond 13.30 uur 150 stemmen uitgebracht. De voorzitter van het stembureau, ...

Raad van Peel en Maas geïnstalleerd

De gemeenteraad van Peel en Maas is woensdagavond geïnstalleerd. In een bomvolle raadzaal legden de...

Burgemeesters staan stil bij oorlog Oekraïne op Dodenherdenking

In hun speeches stonden de burgemeesters van Peel en Maas en Beesel op Dodenherdenking stil bij de o...

Taalklas voor Oekraïense kinderen

De vier basisscholen in de gemeente Beesel hebben een taalklas opgericht voor de groep Oekraïense k...