Panningen, Netherlands
Terug

Panningen-OV-inloopspreekuur: Ontspannen een dagje eropuit met het openbaar vervoer

Kies ervoor om ontspannen en eenvoudig te reizen met de bus of trein, zonder zorgen over verkeersdrukte of het vinden van een parkeerplaats.

Redactie |  | Aangepast op
OV-Inloopspreekuur.jpg

Het openbaar vervoer biedt een ontspannen en zelfstandige manier om op pad te gaan.

Voor wie onzeker is over reizen met trein of bus, is er elke week op maandag het gratis OV-inloopspreekuur in De Bibliotheek Panningen, Wilhelminaplein 1. Elke maandag van 10.00 tot en met 11.30 uur (behalve feestdagen).

Tijdens het OV-inloopspreekuur zitten OV-ambassadeurs klaar om vragen te beantwoorden. Zij kunnen meer vertellen over de verschillende vervoersbewijzen, advies geven over abonnementen en kortingen en helpen bij het overstappen op OVpay. Loop vrijblijvend binnen, de OV-ambassadeurs nemen rustig de tijd om alle vragen te beantwoorden.

Zin om eropuit te gaan, maar nog onzeker over reizen met het openbaar vervoer? Het inloopspreekuur biedt duidelijke informatie en praktische hulp. Kijk voor meer informatie op www.kommeesamenoppad.nl

Liever telefonisch advies? Bel dagelijks met een OV-ambassadeur tijdens het telefonisch spreekuur: 077 – 205 20 01.
Maandag- tot en met vrijdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur
Maandag- en woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur
Dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur

Lees meer over:

Lees ook

Bartek Konitz training.png

BEVO TV: trainer Bartek Konitz vol vertrouwen over tweede seizoenshelft

Na de zeges op Achilles Bocholt en Handbal Houthalen zorgde BEVO HC afgelopen weekeinde meteen voor een nieuwe stunt. Ook concurrent HV Volendam werd verslagen. Daarmee is de ploeg uitstekend begonnen aan de tweede seizoenshelft.

istockphoto-1277965612-612x612.jpg

Meer belangstelling voor gemeenteraad in Peel en Maas

Voor de komende gemeenteraadsverkiezingen in Peel en Maas hebben zich 137 kandidaten gemeld voor 29 zetels. Daarmee is de belangstelling flink groter dan vier jaar geleden, toen 111 mensen op de kieslijst stonden. Dat blijkt uit cijfers van de Kiesraad.

Schermafbeelding 2026-02-26 135723.png

Stem voor de Jongeren: Annigje Primowees (PvdA/GroenLinks) over wonen, mentale druk en kansen in Peel en Maas

Met de gemeenteraadsverkiezingen in aantocht vertelt Annigje Primowees van PvdA-GroenLinks in Stem voor de Jongeren over thema’s die jongeren in Peel en Maas bezighouden. Vanaf wonen tot mentale gezondheid en werkgelegenheid: hoe ziet de partij de toekomst?

ff2e7e9c-9852-471e-99f0-fa51f5b0842e.jpg

Maas op 15 meter boven NAP in Kessel

De Maas staat vandaag op zo’n 15 meter boven NAP. In Kessel staat een groot deel van de grond aan de Maas onder water.

Schermafbeelding 2026-02-26 121437.png

Rob Ambaum lijsttrekker Beeselse Lijst: focus op wonen en leefbaarheid

De Beeselse Lijst trekt de komende gemeenteraadsverkiezingen in met een nieuwe lijsttrekker. Fractievoorzitter Rob Ambaum staat voor het eerst bovenaan de kandidatenlijst. Hij noemt de rol spannend en intensief, maar vooral positief. Binnen de partij wordt het fractievoorzitterschap bewust al vóór de verkiezingen gewisseld, zodat inwoners tijdig weten wie het voortouw neemt.

Schermafbeelding 2026-02-26 121127.png

Gemeente: geen besluit genomen over schrappen waarderingssubsidie rijverenigingen

De gemeente Peel en Maas laat weten dat er geen besluit is genomen om rijverenigingen uit te sluiten van de gemeentelijke waarderingssubsidie. Hiermee reageert het college op de zorgen die eerder door de paardensportverenigingen werden geuit over een mogelijke stopzetting per 2026.