De druk was hoog, want alleen bij winst met 3-0 of 3-1 kon Peelpush de titel op eigen kracht veiligstellen. Concurrent Taurus stond op slechts één punt achterstand. Onder aanvoering van trainer Johan Leenders liet de ploeg uit Meijel er echter geen twijfel over bestaan wie de beste was.
Tweede set
De eerste set ging gelijk op, maar Peelpush trok aan het langste eind met 26-24. Ook in de tweede set bleef het spannend, al namen de Meijelnaren halverwege een kleine voorsprong die ze vasthielden: 25-21.
Derde set
In de derde set leek VoCASA nog roet in het eten te gooien en kwam zelfs op voorsprong, maar Peelpush herpakte zich. Gesteund door het publiek in een kolkende Körref wist het team de wedstrijd definitief naar zich toe te trekken. Het beslissende punt tot 25-21 bracht de ontlading.