In de parochies van Peel en Maas wordt in het Pinksterweekend aandacht besteed aan de Week Nederlandse Missionaris met een extra collecte.
Elk jaar is er de Pinksteractie van Week Nederlandse Missionaris (WNM). Dit jaar loopt de Pinksteractie van zaterdag 16 tot en met maandag 25 mei. De opbrengsten van deze actie zorgen ervoor dat missionarissen en missionair werkers financieel ondersteund worden in hun bestaanszekerheid en persoonlijk welzijn.
Dat geeft alle ruimte en rust om zich volledig te richten op de ondersteuning van de meest kwetsbare medemens.
Dit jaar staan pater Jan Joris Rietveld (40 jaar missionaris in de droge Cariristreek in Noordoost-Brazilië) en Mariëlle Beusmans (25 jaar voorvechtster van vrede in Afrika) centraal.
Met een bijdrage draag je wezenlijk bij aan het persoonlijk welzijn van deze mensen die hun leven in dienst stellen van de meest kwetsbare medemensen vanuit hun geloof en vanuit de overtuiging dat ieder mens meetelt.
Geef wat je missen kunt!