Panningen, Netherlands
Terug

Plezier én natuur beleven met Fiets4Daagse De Peel

71bab0ab9c0cba67c994106e985f3f82

Fiets4Daagse De Peel komt er weer aan. Naast Deurne en Stiphout is ook Meijel een van de drie startplaatsen. De voorinschrijving loopt nog tot en met 4 juli.

 | Aangepast op
‘Zet ‘m op!’
De Fiets4Daagse sluit zich aan bij de campagne ‘Zet ’m op!’, die fietsers aanmoedigt om een helm te dragen voor extra veiligheid. Er zijn tochten van 30, 45 en 60 kilometer door rustige en natuurrijke gebieden in Limburg en Brabant.

Startplaatsen kiezen
Deelnemers kunnen elke dag zelf een startplaats uitkiezen. Vertrekken kan tussen 09.00 en 13.00 uur, de eindcontrole sluit om 17.00 uur. Fietsers komen langs bossen, kleine dorpen en mooie landschappen in de Peel, de Limburgse Maasvallei en de Brabantse Kempen. De routes worden met pijlen weergegeven en zijn ook via een QR-code te volgen.

Controleposten
Inschrijven voor een, twee, drie of vier dagen kan tot 4 juli via de website. Op de dagen zelf is op elke startlocatie inschrijving mogelijk. Fietsen kunnen gratis gestald worden, maar er is een maximumaantal plaatsen. Accu’s mogen bij de fietsenstalling niet worden opgeladen, maar bij controleposten onderweg mag dat wel.

Die controleposten zijn ingericht langs de route met bezienswaardigheden, bedrijven en een traktatie. Bij de startplaatsen is er elke dag livemuziek. Wie alle vier de dagen meefietst, ontvangt aan het einde van de rit een medaille. Op vrijdag 11 juli is er op elke locatie een feestelijke afsluiting met muziek, prijzen en een loterij.

Lees ook

jorrit 2026

Jorrit Hendrix keert terug bij Fortuna Düsseldorf

Het Duitse Fortuna Düsseldorf heeft zich versterkt met een oude bekende. De 31-jarige Panningse middenvelder Jorrit Hendrix heeft een contract getekend tot medio 2028 en keert daarmee terug naar de Duitse club waarvoor hij eerder al uitkwam in het seizoen 2022/2023.

BaarloTuinen

Agenda

Open Tuinendag in Baarlo

VVV Baarlo organiseert een Open Tuinendag in Baarlo. Enkele tuineigenaren zetten gastvrij hun tuinpoort open.

Sequence 01.00_30_16_10.Still003

De wereld van...

Zangeres Blackbird openhartig in interview: “Ik dacht lang dat ik te weinig had meegemaakt om liedjes te schrijven”

Blackbird, beter bekend als Merel Koman uit Kessel, heeft in het programma 'De wereld van...' verteld over haar jeugd, haar weg naar succes en haar zoektocht naar liefde en identiteit. De zangeres, die inmiddels een vaste naam is binnen de Nederlandse muziekscene, blikte terug op haar eerste stappen op het podium en de twijfels die haar jarenlang tegenhielden om eigen muziek te schrijven.

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

provincie

Provincie Limburg trekt €3 miljoen uit voor versterking Limburgse taal

De Provincie Limburg investeert €3 miljoen in het behoud en de verdere ontwikkeling van de Limburgse taal. Het bedrag is opgenomen in de voorjaarsnota en wordt de komende jaren ingezet voor onderwijs, cultuur, kennisontwikkeling en digitalisering.

Anna-Viënna van den Broek na het horen van de titelwinst

Maasbreese zorgstudent wint Gouden Motor 2026

De 22-jarige Anna-Viënna van den Broek uit Maasbree heeft donderdagavond de Gouden Motor 2026 van Gilde Opleidingen gewonnen. Tijdens het Grote Gilde Gala in Theaterhotel De Oranjerie in Roermond werd zij uitgeroepen tot beste student van het jaar.