Er is weer een Repair Café in de Reuverse Bieb op zaterdag 9 mei van 10.00 tot 13.00 uur. Defecte spullen kun je aanbieden tot 12.30 uur.
De vrijwilligers van het Repair Café kijken elke keer ernaar uit wat er tijdens een reparatiebijeenkomst aangeboden wordt. Zij hebben er plezier aan en leren er ook van en ze hopen dat dit zo blijft.
Iedereen kan naar het Repair Café gaan met spulletjes die ‘een nieuw leven verdienen’.
Elektrische apparaten (keuken/huishouden, tv/stereo, tuin), kleding, knuffels, lampen, föhns, fietsen, speelgoed, servies ..... alles wat het niet meer doet / kapot is, is welkom. De ervaren technische vrijwilligers staan klaar om te helpen bij alle mogelijke reparaties. Er is gereedschap en materiaal aanwezig om reparaties uit te voeren. Zelf meehelpen is zeker ook mogelijk.
De vrijwilligers hopen weer op je bezoek zodat ze kunnen helpen je spullen een tweede leven te geven. Een vrijwillige bijdrage (die het Repair Café gebruikt om kosten te dekken) wordt erg op prijs gesteld.
Het Repair Café wordt weer druk bezocht. Een groot aantal aangeboden spullen wordt een tweede leven gegeven maar jammer genoeg ook enkele niet.
Iedere tweede zaterdag van de maand is er een Repair Café. Kijk voor meer Repair Cafés op de website van de Bibliotheek.
13 juni
11 juli
8 augustus