Panningen, Netherlands
Terug

Rioolputten op Kerkstraat in Panningen worden vervangen, weg gefaseerd dicht

46e3a4426451255997f9113f81988a24.jpg

De rioolputten op de Kerkstraat in Panningen worden vanaf maandag 19 mei vervangen. De huidige putdeksels veroorzaken geluidsoverlast en komen soms los te liggen. Na onderzoek is besloten de rioolputten en deksels volledig te vernieuwen.

 | Aangepast op
Drie delen
De werkzaamheden duren ongeveer een week en worden in drie delen uitgevoerd. Steeds wordt een klein deel van de weg afgesloten, zodat de andere delen van de Kerkstraat open kunnen blijven voor verkeer. Te voet blijft elke woning bereikbaar, maar het kan zijn dat bewoners tijdelijk hun auto ergens anders moeten parkeren.

Als eerste is het gedeelte tussen rotonde Heuvelhoek en de Jumbo-supermarkt aan de beurt. Daarna wordt het stuk tussen de Jumbo en de Patersstraat onder handen genomen. Het deel tussen de Patersstraat en de Markt gaat als laatste dicht. De planning kan altijd wijzigen, waarschuwt de gemeente, bijvoorbeeld als het weer tegenzit.

Afvalinzameling gaat door
De afvalinzameling gaat tijdens de werkzaamheden gewoon door. Containers moeten op de inzameldag vóór 07.00 uur buiten staan met een huisnummer erop. De aannemer zorgt dat het afval wordt opgehaald en zet de containers aan het eind van de dag terug. Bedrijven zijn tijdens de afsluitingen zelf verantwoordelijk voor het regelen van de afvalinzameling.

Omwonenden van de Kerkstraat hebben een brief ontvangen met meer informatie over de werkzaamheden. Mensen die vragen hebben, kunnen contact opnemen met de gemeente.

Lees ook

Dauwtrappen.jpg

Agenda

Dauwtrappen met Hemelvaart in De Groote Peel

Staatsbosbeheer organiseert op Hemelvaartsdag traditiegetrouw een Dauwtrapwandeling in Nationaal Park De Groote Peel.

15-4Brandnetel.jpg

Agenda

Kruidenwandeling door de Groote Peel

Staatsbosbeheer organiseert een Kruidenwandeling door de Groote Peel.

Dodenherdenking Beesel.png

Dodenherdenking Beesel verbindt met Brüggen: burgemeester Johnen aanwezig

Tijdens de dodenherdenking in Beesel stond dit jaar niet alleen het lokale oorlogsverhaal centraal, maar klonken ook indringende persoonlijke reflecties op het belang van herdenken. Bij het graf van Flight Sergeant Henry Hiscox, die in juli 1944 om het leven kwam na de crash van zijn Lancaster-bommenwerper, werd stilgestaan bij zowel het verleden als de actualiteit.

Jan Nabben.png

Terug in de tijd bij Jan Nabben: bijzonder museum in Maasbree houdt historie levend

Wie een stap terug wil zetten in de tijd, hoeft niet ver te zoeken. Aan de Lange Heide in Maasbree bevindt zich het bijzondere museum van Jan Nabben.

Vredesvuur 5 mei.png

Vader en dochter halen samen vredesvuur op: ‘Dit maakt het extra bijzonder’

Voor het eerst deden Hans Peeters en zijn dochter Vera samen mee aan een bijzondere traditie: het ophalen van het vredesvuur in Wageningen. In de nacht van 4 op 5 mei vertrokken zij, samen met andere lopers, om het vuur naar Peel en Maas te brengen. Een symbool van vrijheid dat ieder jaar opnieuw wordt doorgegeven.

oorlogsgraven duitsland.png

Nederlandse oorlogsslachtoffers én Heldenaar herdacht in Düsseldorf

Ook over de grens wordt er op 4 mei stilgestaan bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. In Düsseldorf gebeurde dat op de begraafplaats Friedhof Stoffeln Ohlsdorf, dat het grootste Nederlandse ereveld in Duitsland herbergt. Eén van de 1.230 Nederlandse oorlogsslachtoffers die hier begraven zijn, is Mathieu ‘Jeu’ Dorssers uit Helden.