Panningen, Netherlands
Terug

Rommelmarkt en Kindermarkt Beringe

db9a64dc8b1b92015e957fe11d7a3bc3

Heb je ook spullen die een tweede kans verdienen? Fanfare St. Jozef en Café de Nabber organiseren een grote schoonmaak/opruim/rommelmarkt.

 | Aangepast op
Zondag 30 maart in De Wieksjlaag Beringe. De markt is van 11.00 tot 15.00 uur.

Je kunt een of meerdere tafel(s) van 80x160 met 2 stoelen huren voor 20 euro per tafel (dit is een borg; zijn na afloop je tafel(s) opgeruimd dan krijg je 12,50 euro per tafel terug).
Voor kinderen is in de gymzaal een speciale kindermarktruimte om alleen speelgoed te verkopen. Voor 5,00 euro krijg je een ruimte van 80x160 op de grond. Je kunt op een eigen meegebracht laken je spulletjes verkopen. Is na afloop alles weer opgeruimd dan krijg je 2,50 euro terug.
Wil je via een foto iets verkopen dan is er een wall of sale. Voor een foto met info op A4 formaat (zelf aanleveren) betaal je 1,50 euro. Opbouw/inrichten tafels van 09.00 tot 10.45 uur.

Wil je gebruik maken van een van deze mogelijkheden dan kun je je aanmelden tot zondag 23 maart via fanfarejozefberinge@gmail.com ovv opgave rommelmarkt 2025. Vermeld je naam, telefoonnummer en hoeveel tafels je wilt huren. Na aanmelding krijg je meer info.

Lees meer over:

Lees ook

MuziekodToren

Agenda

Muziek onder de Toren Panningen programma gewijzigd

De werkgroep Cultuur in Peel en Maas organiseert wekelijks een muziekoptreden aan het Raadhuisplein onder de Toren in Panningen.

28-6BelCantozomerconcert 2026

Agenda

Zomerconcert Heldens Gemengd Koor Bel Canto gaat niet door

Heldens Gemengd Koor Bel Canto presenteert zondag 28 juni een zomers concert.

Feest Bevo-spelers

Drie sterkhouders nemen afscheid van BEVO HC na historisch kampioensseizoen

Na een bijzonder en succesvol seizoen bij HUMBY BEVO HC nemen Jeroen van den Beucken, Driek Manders en Janik van Zundert afscheid van Heren 1. Hoewel de drie spelers samen een prijsrijk afscheid beleven, kent ieder van hen een heel eigen verhaal.

Zonnebloem aspergelunch

Tour du P&M

Aspergebrunch brengt vrijwilligers en deelnemers Zonnebloem samen in Maasbree

In het kader van de Week van de Zonnebloem genoten vrijwilligers en deelnemers van een uitgebreide aspergebrunch bij Cuisine Culinaire in Maasbree. De bijeenkomst draaide niet alleen om lekker eten, maar vooral om ontmoeting, aandacht en het tegengaan van eenzaamheid.

Baarlo drone

Miljoenen voor herinrichting Koninginnenbuurt in Baarlo

Het college van de gemeente Peel en Maas wil de komende jaren fors investeren in de Koninginnenbuurt in Baarlo. De wijk staat voor een grootschalige herinrichting waarbij zowel de openbare ruimte als het rioolstelsel worden aangepakt. Voor 2027 alleen al staat ruim 5 miljoen euro aan investeringen gepland.

extreme hitte

Extreme hitte op komst: temperaturen mogelijk richting 38 graden

Limburg maakt zich op voor een periode van extreme hitte. Het KNMI heeft vanaf woensdag code oranje afgegeven voor de provincie vanwege de aanhoudende hoge temperaturen. In de regio kunnen de temperaturen oplopen tot 35 à 38 graden. Ook ’s nachts blijft het uitzonderlijk warm.