Panningen, Netherlands

Scholentoernooi bij Bevo Handbalfestijn in Panningen

Verschillende basisscholen uit Peel en Maas kwamen woensdag bijeen in De Heuf voor het Bevo Handbalfestijn. Er vond een handbaltoernooi tussen de scholen plaats en er waren verschillende clinics. Het doel van het evenement is om bewegen onder de kinderen te stimuleren.
Jari Janssen | 18 april 2024 14:23 | Aangepast op 18 april 2024 14:23
Plezier
“Het doel is om plezier te ervaren in sport en bewegen”, vertelt organisator Ron Klemann. “Ik zie alleen maar lachende gezichten. Daar doen we het voor. Het plezier van het kind. De georganiseerde chaos is fantastisch om te zien.”

Clinics en toernooi
Voor de kinderen van groep drie tot en met zes werden verschillende clinics georganiseerd. Voor de kinderen van groep zeven en acht was er het handbaltoernooi. Er waren verschillende klasses. Zo was er een klasse voor de meisjes, jongens en een gemengde klasse.

Enthousiasme
De kinderen gingen vol enthousiasme dat toernooi in. Zo werden de scholen goed aangemoedigd door hun medeleerlingen en ouders. Ook was er een aantal spandoeken te vinden in De Heuf.

Winst
Babs van IKC de Kemp en Duuk van basisschool de Horizon wonnen beiden hun eerste wedstrijd. Ze hebben er beiden het vertrouwen in dat ze het toernooi gaan winnen. “Eerst stonden we achter, maar daarna ging het wel goed”, vertelt Babs na een 5-2 overwinning op basisschool de Violier. Duuk won met zijn team met 4-0 van basisschool Onder de Linden. “We gaan dit toernooi wel winnen!”

Bevo
Naast de scholieren waren er ook spelers van Bevo aanwezig. Zo gaf Niek Jordens een clinic en waren Destin van Dijk en Arjan Versteijnen druk bezig met het coachen van de kinderen tijdens het toernooi.

“Ik zie alleen maar handbaltalenten hier”, sluit Klemann af. Hij kijkt terug op een geslaagde dag.

Lees meer over:

Bevo Hc|Handbal|Basisscholen|

Lees ook

BEVO verliest nipt bij Hurry Up

Humby BEVO heeft zaterdagavond in de Super Handball League met 26-25 verloren van Hurry Up in Zwarte...

Lokale specialisten helpen handballers BEVO HC met kracht en fitheid

De handballers van HUMBY BEVO HC uit Panningen werken niet alleen hard in de sporthal, maar ook in d...

BEVO HC steviger in top acht na zege op Eupen

HUMBY BEVO HC heeft zaterdag een belangrijke overwinning geboekt in de strijd om de bovenste acht pl...

Handballer Driek Manders debuteert voor TeamNL

Driek Manders uit Meijel, handballer van HUMBY BEVO HC, heeft donderdag zijn debuut gemaakt voor het...

BEVO HC knokt zich terug, maar verliest wel in België van Visé

De mannen van HUMBY BEVO HC zijn er zaterdag niet in geslaagd de volle buit te pakken in België. Op ...

BEVO-speler Driek Manders opgeroepen voor Nederlands team

Handballer Driek Manders is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands herenteam. De jonge cirkel...