Panningen, Netherlands
Terug

Schuttersfeest in Helden

82507ee609833f711541ae76e12c9b9e

Twintig schutterijen namen zondag deel aan het Schuttersbondsfeest, dat werd georganiseerd door Sint Lambertus uit Helden. De optocht trok zondagmiddag in het begin van de middag door de Heldense straten.

 | Aangepast op
Het hele weekend organiseerde de Heldense schutterij festiviteiten. Zo was er zaterdag een kinderfestijn en werd er een buutteavond gehouden. Voorzitter Henk Maessen kijkt tevreden terug. Op Facebook heeft hij een bericht geplaatst over de buutavond. "De tent stông oppe kop vanaaf ut moment det Ger Frenken as Sjöttekäöningin binne kwaam." Naast Frenken traden ook Rob Scheepers , Pierre van Helden, Dirk Kouwenberg, Berry Knapen en Thei en Marij op.

Koning
Jack Emonts schoot zich namens de Bussen Schutten uit Neer tot bondskoning.

Lees meer over:

Lees ook

Weekend

Agenda

De uittips voor dit weekend

Het is alweer weekend en zoals elke week staan hier de bij de redactie bekende activiteiten op een rij.

Onweer bliksem stock

Weeralarm

Code oranje afgegeven, derde dag Jeugdvierdaagse Peel en Maas afgelast

De organisatie van de Jeugdvierdaagse Peel en Maas heeft vanwege de hitte besloten om de derde dag van het wandelevenement af te gelasten. De wandelingen gaan vrijdag niet door vanwege het weeralarm dat het KNMI heeft afgegeven.

Trompet stock

Joekskapel De Rebellerie stopt per direct vanwege te weinig aanwas

De Panningse joekskapel De Rebellerie stopt per direct met optreden. Dat heeft de muziekgroep bevestigd aan Omroep P&M. Er is te weinig aanwas van nieuwe leden, terwijl de huidige leden op leeftijd zijn.

huis van de gemeente

Peel en Maas sluit 2025 af met positief resultaat van ruim 6 miljoen euro

De gemeente Peel en Maas heeft het kalenderjaar 2025 afgesloten met een positief financieel resultaat van ruim 6 miljoen euro. Dat blijkt uit de Jaarstukken 2025.

Woningbouw

Gemeente wil 4 miljoen euro voor snellere woningbouw en meer personeel

De gemeente Peel en Maas wil extra geld en personeel inzetten om de bouw van nieuwe woningen te versnellen. Het voorstel is om 4 miljoen euro te reserveren voor de komende jaren, waarvan 500.000 euro voor dit kalenderjaar. Met het plan wil de gemeente ervoor zorgen dat de woningbouwplannen beter en sneller uitgevoerd kunnen worden.

rob wanten 2

Oud-wethouder Rob Wanten stopt na ruim vier maanden bij gemeente Horst aan de Maas

Rob Wanten, voormalig wethouder van Peel en Maas, stopt na ruim vier maanden als adjunct-directeur van buurgemeente Horst aan de Maas.