Met de gemeenteraadsverkiezingen in zicht gaat het Senioren Netwerk Peel en Maas op woensdagavond 21 januari in gesprek met de lokale politiek. Vertegenwoordigers van de elf KBO-afdelingen willen samen met politieke partijen kijken hoe zij elkaar kunnen versterken.
Belangrijke groep
Niet om een stemadvies te geven, maar om mee te denken. Ongeveer 50 procent van de inwoners van Peel en Maas is ouder dan 50 jaar. Een belangrijke groep als het gaat om toekomstig beleid. Centraal staat de vraag hoe senioren langer vitaal en zelfstandig kunnen blijven, zodat de druk op het sociale domein niet verder toeneemt.
Bijeenkomst
Tijdens de bijeenkomst bespreken KBO-afdelingen en politieke partijen gezamenlijke doelen. Het gaat niet alleen om extra geld, maar vooral om samenwerking en preventie. De uitkomsten van het gesprek worden later gedeeld. Voor meer informatie kunnen geïnteresseerden terecht bij hun lokale KBO-afdeling