Panningen, Netherlands

Meijelse trainer aan de slag in Baexem

Piet Hoebergen (links) wordt de nieuwe hoofdtrainer in Baexem. foto: RKVB
Piet Hoebergen wordt vanaf het seizoen 2024-2025 de nieuwe hoofdtrainer van RKVB uit Baexem. De coach uit Meijel komt over van RKSV Liessel, waar hij komend voorjaar na één seizoen vertrekt.
Youri Buis | 16 januari 2024 16:29 | Aangepast op 16 januari 2024 16:29
Voordat Hoebergen trainer werd in Liessel, was hij vijf jaar lang de eindverantwoordelijke voor het eerste elftal van RKSVV uit Swartbroek.

Bij RKVB gaat Hoebergen werken met een jonge en talentvolle selectie. Op dit moment staat de club uit Baexem vijfde met tien punten achterstand op de koploper van de 5e Klasse C, Eindse Boys uit Nederweert-Eind.

Lees ook

Aanhoudingen na uitzending ‘Undercover in Nederland’ in Meijel

De politie heeft dinsdag twee personen aangehouden voor medische misstanden in Meijel. Er werd een o...

Trainer Nico Maessen viert uniek jubileum bij VC Kessel

Trainer Nico Maessen uit Heythuysen heeft een bijzondere mijlpaal bereikt. Hij is 12,5 jaar coach va...

Meijel decor voor Tiener Vastelaovesleedjes Konkoer

In Meijel vond zaterdag het Tiener Vastelaovesleedjes Konkoer (TVK) plaats. Dit keer ook met een DJ ...

Achter de schermen bij de Bónte Aovend in Méél

De Bónte Aovend is al jarenlang een vaste traditie in Meijel bij De Kieveloeët, die inmiddels 74 jaa...

PEC’20 sprokkelt weer een puntje

“Onze prognose: een spannende wedstrijd tussen twee gelijkwaardige teams, waarbij dit keer het geluk...

VV Helden wint en viert rentree van Rens Janssen

VV Helden heeft de uitwedstrijd tegen Neerkandia met 0-2 gewonnen. De wedstrijd begon eerder dan nor...