Met acht kunstwerken is het kunstsymposium in Baarlo tot een einde gekomen. De kunstenaars werkten de afgelopen drie weken aan een werk.
Redactie | 27 januari 2026 17:10
Youri Buis | 29 januari 2026 16:22
Youri Buis | 29 januari 2026 13:48
Een meerderheid van de gemeenteraad van Peel en Maas wil dat alle acties rond de verplaatsing van de Sint Anthoniusmolen in Kessel voorlopig stil komen te leggen. De motie werd ingediend door het CDA, BBB en PvdA/GroenLinks en kreeg na een aanpassing ook steun van D66 en de VVD. Uiteindelijk stemden 15 raadsleden voor en 11 tegen. Twee CDA-raadsleden steunden de motie niet.
De kogel is door de kerk: Museum Peel en Maas krijgt een nieuwe hoofdingang aan de voorzijde van gemeenschapshuis ’t Kerkeböske. Hoewel de gemeenteraad dinsdagavond instemde met een investering van ruim twee ton, was er kritiek op de gebrekkige communicatie met de buurt en de mogelijke aantasting van het historische pand.
Na vijftien jaar actief te zijn geweest in de gemeentepolitiek van Peel en Maas neemt Rob Wanten afscheid. Deze week is zijn laatste werkweek als wethouder. Een besluit dat hij weloverwogen nam, ondanks het feit dat hij het werk nog altijd met veel plezier deed.
Naud Jacobs is dit jaar de prins van De Eikkaters in Kessel-Eik. De 26-jarige inwoner van het dorp kijkt uit naar een feestelijke Vastelaovend. “Het is voor mij vanzelfsprekend dat ik Vastelaovend vier.”
Het aantal inwoners van de gemeente Peel en Maas is het afgelopen jaar met 62 inwoners afgenomen. Begin 2026 telt de gemeente 45.819 inwoners en dat waren er een jaar eerder nog 45.881. Het is de eerste daling sinds 2017.
Meijelnaar Driek Manders (21) maakt volgend seizoen de overstap naar het Duitse TSV Bayer Dormagen. De club komt uit in de 2. Bundesliga. Voor de 1,97 meter lange cirkelspeler betekent dat dat hij bezig is aan zijn laatste maanden bij Bevo HC in Panningen.