Panningen, Netherlands
Terug

Terugkijken: Sportzomer met Joost Volmer en Ed Janssen

e7dec40fab7260b4a0c6d1114035b9a1

In een nieuwe uitzending van De Sportzomer blikken de gasten vooruit op het tweede duel van het Nederlands elftal op het EK Voetbal en wordt het voetbal in de regio besproken.

 | Aangepast op
In deze aflevering gaan we op zoek naar het oranjegevoel op het Lambertusplein in Horst en gaan Roy Simons en kinderburgemeester Stan Gubbels op de wasmachine schieten.

Ook deze week schuiven drie tafelgasten aan bij Pascal Meyer en Roy Simons. Te gast aan tafel is Frank van Kemenade. Hij was ruim 30 jaar werkzaam als huisarts en destijds een van de initiatiefnemers van het gezondheidscentrum het Pantaleon in Panningen. Ook richtte hij een praktijk op voor arbeidsmigranten.

Joost Volmer is de tweede gast aan de Sportzomer-tafel. De oud-voetballer speelde in het verleden onder andere voor Twente, VVV, MVV, Fortuna Sittard en de Graafschapvoor MVV, de Graafschap. Hij vond de liefde van zijn leven tijdens een avondje stappen in Maastricht. En hij is met haar meegegaan: naar Meijel.

Tenslotte is voormalig voetbalscheidsrechter Ed Janssen uit Meijel te gast. Hij floot in 2003 floot zijn eerste wedstrijd in het Nederlands betaald voetbal en was hij actief als vierde, vijfde of zesde official bij Champions League- en Europa League-wedstrijden. In 2018 sloot hij zijn professionele scheidsrechters-loopbaan af. Daar leidde hij 426 wedstrijden.

De Sportzomer is een wekelijks programma van Omroep P&M en Omroep Horst aan de Maas dat gaat over voetbal. Het programma wordt elke donderdag uitgezonden.

Lees meer over:

Lees ook

23-6IVNAkkerhommel

Agenda

IVN Helden e.o. Presentatie over bijen, wespen en hommels

IVN Helden houdt een presentatie over bijen, wespen en hommels op dinsdag 23 juni om 19.30 uur in het IVN-gebouw, Aan de Koeberg 11 in Helden.

21-6ParkhofSwalmen

Agenda

Open Dag Parkhof Swalmen

Parkhof Swalmen aan de Beeselseweg 6 te Swalmen is weer open op zondag 21 en zondag 28 juni tussen 11.00 en 17.00 uur.

savelbergrun

Savelbergrun viert 25-jarig jubileum met tientallen zijspannen en honderden glimlachen

Het geluid van ronkende motoren galmde zaterdag door Peel en Maas tijdens de 25e editie van de Savelbergrun. Zo'n zeventig zijspannen trokken eropuit met bewoners van Savelberg, terwijl langs de route familieleden, vrijwilligers en inwoners klaarstonden om de deelnemers enthousiast toe te zwaaien.

roy vriens

Roy Vriens Nederlands kampioen op marimba

Roy Vriens uit Meijel heeft zaterdag de titel Nederlands kampioen veroverd tijdens de Nederlandse Kampioenschappen voor Solisten en Kleine Ensembles in Maarheeze. De slagwerker van harmonie Meijel behaalde met zijn marimba-optreden 95 punten en eindigde daarmee als beste in de eerste divisie.

Brandweer ai

Woningbrand aan Bokshout in Baarlo

In een woning aan de Bokshout in Baarlo is zaterdagavond rond 23.00 uur brand uitgebroken. De brandweer werd met spoed gealarmeerd om het vuur te bestrijden. Over de oorzaak van de brand is op dit moment nog niets bekend.

meeuwsi

Na bijna 60 jaar valt doek voor Meeuwis in Meijel

Een begrip in Meijel verdwijnt uit het straatbeeld. Meeuwis Schoenen-Mode-Sport sluit na bijna zestig jaar definitief de deuren. Het familiebedrijf maakte bekend dat op dinsdag 16 juni de opheffingsverkoop van start gaat.