gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Panningen, Netherlands
Terug

Thema-avond Alzheimer Café Peel en Maas

267a0e01af944b90a08c6b8b089c4d0b

Alzheimer Café Peel en Maas organiseert een thema-avond: Aandacht voor de mantelzorger.

 | Aangepast op
Alzheimer Café Peel en Maas organiseert een thema-avond op dinsdag 18 november. Aanvang 19.30 uur; inloop vanaf 19.00 uur. De toegang is gratis. 

Thema: Aandacht voor de mantelzorgerGastsprekers: Theatergroep Kameleon uit Baarlo

Op 10 november was het de Dag van de Mantelzorg(er). Mantelzorgers zijn van onschatbare waarde: zij zorgen met liefde en toewijding voor een naaste.Het Alzheimer Café staat deze maand daarom stil bij alle mantelzorgers en wil hen een ontspannen avond bezorgen. Het Alzheimer Café nodigt uit voor een bijzondere toneelvoorstelling verzorgd door theatergroep Kameleon (uit Baarlo). Een avond vol herkenning, humor en ontspanning. Een avond om even los te komen van de dagelijkse zorg en samen te genieten.

Het Alzheimer Café Peel en Maas is iedere 3de dinsdag van de maand van 19.30 tot 21.30 uur in Gemeenschapshuis ’t Erf in Egchel aan de Kapelaan Nausstraat 5. Maandelijks is er een ander thema wat besproken wordt en er is interactie met de bezoekers. De bezoekers zijn vaak lotgenoten en kunnen hun verhalen delen met elkaar. Het Alzheimer Café is er voor mensen met dementie, hun naasten, professionals en andere belangstellenden.

Voor informatie: Avondcoördinator Alzheimer Café Peel en Maas; Erica Maas 06 376 091 75 of e.maas@alzheimervrijwilligers.nl

Lees meer over:

Lees ook

turnsters pareja 1e seizoenswedstrijd

Turnsters Pareja begonnen aan eerste seizoenswedstrijd

Vier turnsters in supplement C turnden afgelopen zaterdag in Tilburg. Zij werden op vier onderdelen beoordeeld, de brug, de balk, de vloer en de sprong. Tussendoor was er geen ranking te zien, dus de prijsuitreiking was nog spannend.

Ruijshof Zorggroep

Zorggroep-locaties in Helden en Maasbree hebben nieuwe namen: Ruijshof en Broekerhof

De locatie van De Zorggroep in Helden heet voortaan Ruijshof. Die aan de Broekstraat in Maasbree gaat verder onder de naam Broekerhof. Met deze nieuwe namen, die zondag werden onthuld tijdens twee feestelijke bijeenkomsten, krijgen beide woonzorglocaties een eigen identiteit.

provincie bezoek Beesel

Provincie bezoekt gemeente Beesel om leefbaarheid en gelijke kansen

Gedeputeerde Mark van Caldenberg heeft samen met Limburgse Statenleden een werkbezoek gebracht aan de gemeente Beesel. Tijdens het bezoek stonden leefbaarheid, armoede en laaggeletterdheid centraal. Onder meer de bibliotheek en het gemeentehuis werden bezocht.

Edward-Media IMG_0494-f952de55528af9a3f867d9cc80652aad

Aanhanger met kool ramt woning in Maasbree

Een aanhanger van een tractor is dinsdagmiddag losgeraakt en tegen een woning op het Heeske in Maasbree gebotst. De aanhanger was volgeladen met kool. De giek van de aanhanger kwam daarbij in de woning terecht.

BEVO Podcast

BEVO Podcast: knokkend langs Eupen en zorgen over blessuregolf

HUMBY BEVO HC heeft zaterdag een zwaarbevochten overwinning geboekt op Eupen. De handballers uit Panningen wonnen met 28-30 en staan na negen wedstrijden vijfde in de Super Handball League. Volgens handbalanalist Stan Backus is de overwinning knap, maar vraagt de blessuregolf om aandacht.

15-11Comedy Festival Limburg

Agenda

Comedy Festival Limburg Voorronde 2

Acht comedians strijden om een plek in de finale van Comedy Festival Limburg.