Panningen, Netherlands
Terug

Top 15 (week 11)

a84b437d59815da601e084255b9f90cb

De artiesten in de top 3 van deze week wijken geen strobreed. Hoelang zij dit nog volhouden zal de komende week blijken. Wel zijn er enkele kapers op de kust die voor hen een serieuze bedreiging gaan vormen. Stromae pakt nog elke week enkele plaatsen, Purple Disco Machine blijft de aandacht goed vasthouden, echter de grootste stijger deze week komt uit het niets en is Antoon met Hallo. De inzending voor het songfestival van dit jaar S 10 is de tip van de week en gooit met haar Nederlandstalig lied nu al hoge ogen.

 | Aangepast op
1. (1) # 10 Tiësto & Ava Max - The Motto
2. (2) # 8 Imagine Dragons X Jid - Enemy 
3. (3)  # 10 Kris kross Amsterdam Antoon en Signourney K - Vluchtstrook
4. (5)   # 4 Stromae - L’Enfer
5. (6)  # 6 Flemming - Zij wil mij
6. (4) # 5 Ed Sheeran - Overpass Griffity
7. (7) # 14 MEAU - Dat heb jij gedaan
8. (nieuw) #1 Antoon - Hallo
9. (12) # 3 Shawn Mendes - It’ll be okay
10. (11) # 2 Robin Schulz & Dennis Lloyd - Young right now
11. (8) # 10 Gayle - ABCDEFU
12. (10)  # 17 Rondé - Hard to say goodbye
13. (14) # 4 Purple Disco Machine Sophie & The Giants - In the Dark
14. (13) # 18 Glass animals - Heat Waves 
15. (15) # 6 Onerepublic - Sunshine

Tip van de week;  S 10 - De diepte

Lees ook

127cb563-d8ff-4564-9886-a4c70a07f7e9-105864f18dd3977ce029aadf9d2a751c

Gasleiding geraakt tijdens herstelwerkzaamheden aan Wietelweg in Panningen

Tijdens herstelwerkzaamheden aan een gesprongen waterleiding aan de Wietelweg in Panningen is vrijdagavond een gasleiding geraakt. Door de beschadiging ontstond een gaslekkage, waarop de hulpdiensten werden gealarmeerd.

Weekend

Agenda

Dit weekend veel evenementen afgelast door extreme hitte

Voor het weekend worden in Limburg tropische temperaturen verwacht. Het KNMI waarschuwt voor extreme hitte en heeft hiervoor code oranje/rood afgegeven.

Spuitzone bestrijdingsmiddelen stock

D66 en GroenLinks stellen vragen over bouwrechten in Peel en Maas

De fracties van D66 en GroenLinks in het Limburgs Parlement hebben schriftelijke vragen gesteld aan het provinciebestuur over een regeling voor bouwrechten in de gemeente Peel en Maas. Volgens de partijen kunnen stoppende veehouders bouwrechten gebruiken om een woning te bouwen op een plek die binnen een spuitzone ligt. Zij willen weten hoe de provincie tegen deze werkwijze aankijkt en of die past binnen het provinciale beleid.

Zon hitte stock

Ook zaterdag code rood in Limburg, daarnaast waarschuwing voor onweer

Het weeralarm dat vrijdag van kracht is, is met een dag verlengd: ook zaterdag is code rood van kracht. Dat heeft het KNMI bekendgemaakt. De hoogste weerswaarschuwing gold in eerste instantie tot 23.00 uur vrijdagavond.

Kermis Kessel

Kermis in Kessel opent later door hitte

De kermis in Kessel gaat zaterdag twee uur later open dan gepland door de hoge temperaturen. De opening zou om 16.00 uur zijn, maar is verplaatst naar 18.00 uur. Dat is besloten in overleg met de kermisexploitanten.

Edward-Media 1a3cd5d9-1991-419d-b075-e3456ee9c9c2-ecec383f53ac90dbbbd3fba7f612ddd5

Gesprongen waterleidingen zorgen voor overlast in Panningen en Maasbree

Aan de Wietelweg in Panningen heeft een gesprongen waterleiding vrijdag voor veel overlast gezorgd. Door de breuk stroomde een grote hoeveelheid water de straat op. Daardoor stond een deel van de weg onder water. Ook in Maasbree ontstond een storing.