Panningen, Netherlands
Terug

Turnsters van SC Pareja winnen medailles

0aad02d8c64eb58837d89dbd28e772c6.jpg

De turnsters van SC Pareja kenden een succesvol weekend in sporthal Piushof in Panningen. Daar organiseerde turnvereniging Hosema de tweede voorwedstrijd.

 | Aangepast op
Goede vorm
In het eerste duel behaalde het supplement-F-team van Pareja als team de eerste plaats. De meiden Lara, Fenna, Emma, Sophie en Meike waren goed in vorm en turnden een goede wedstrijd met zeer stabiele balkoefeningen. Ook individueel werd het podium gehaald. Meike Thijssen werd tweede en Sophie van Lier eindigde als derde.

Eerste plekken
In wedstrijd 2 was het de beurt aan het niveau 4-team, bestaande uit Anne, Isa, Evi, Eva, Maud en Karlijn. Voor sommige meiden was het hun allereerste wedstrijd. Toch was het team zeer gefocust en behaalden ook deze turnsters als team de eerste plaats. Aan de andere kant van de zaal mocht het gemixte team, met Lize, Juulke en Jans, hun eertste teamwedstrijd en individuele wedstrijd turnen. Dit team heeft vooral op de vloer de winst gepakt en werd ook eerste. Juulke Teeuwen behaalde daarnaast individueel de eerste plaats.

Ziekte en blessures
Het niveau 5-team werd ook eerste. Vera, Maud, Juul, Saar, Jill en Kenzy-rose turnden tegelijk met het supplement-E-team bestaande uit Sanne, Renske, Joeske, Janne en Mirthe. Ondanks een aantal blessures werd het team toch nog tweede. Individueel werd Sanne Minten tweede en Joeske van Lent tweede. Pim en Lara, ook uit het supplement-E-team, vormden samen met twee meiden uit Horn een team. Zij werden verdienstelijk derde als team en Pim Maessen bereikte individueel het hoogste podium.

Het team van Julia, Selina, Lincy en Linda was wat uitgedund vanwege ziekte en blessures. Uiteindelijk eindigde het team als negende, met slechts en dik punt verschil van de nummer drie: het andere team van Pareja met Tessa, Lynn, Tooske en Guusje.
020eba7e97c7c63a8bf20b41fb10a4e8.jpg

Lees ook

Banenmarkt 2026.png

Banenmarkt trekt zoekers en twijfelaars: “Je moet jezelf blijven ontwikkelen”

In het gemeentehuis vond woensdag weer de jaarlijkse banenmarkt plaats. Werkzoekenden kregen vier uur de tijd om zich te oriënteren tussen meer dan 400 vacatures van in totaal veertig bedrijven en organisaties. Sectoren als zorg, bouw, techniek, metaal en industrie waren ruim vertegenwoordigd.

zebra.jpg

Rijksweg in Reuver tijdelijk afgesloten voor aanleg zebrapad bij Passage

De Rijksweg in Reuver is woensdag 22 april tijdelijk afgesloten vanwege werkzaamheden. De afsluiting geldt van 07.00 tot 17.00 uur tussen de Stationsstraat en de Pastoor Vranckenlaan.

TheaterShizzle.png

TheaterShizzle debuteert met eigenzinnige voorstelling in Panningen

Een nieuwe theatergroep dient zich aan in Panningen. TheaterShizzle - bestaande uit Leon en Danielle Tillemans, Mira Keizer en Reimke Knapen - brengt op vrijdag 24 april hun allereerste voorstelling op de planken. De productie is te zien in GIPA Kunsthal.

IVNroodharige wespbij.jpg

Agenda

IVN Lezing: Bijen belangrijke bestuivers

IVN Meijel organiseert een lezing over biodiversiteit met als titel: Bijen belangrijke bestuivers.

Traumahelikopter stock.jpg

Vrouw gewond na val van paard in Meijels bosgebied, traumahelikopter opgeroepen

In het buitengebied van Meijel is donderdagochtend een vrouw gewond geraakt nadat zij van een paard was gevallen. Dat gebeurde aan de Vieruitersten, midden in een bosgebied.

WAOWIA.jpg

Agenda

WAO-WIA Belangengroep Reuver – Voorlichtingsmiddag WIA

Stichting WAO-WIA Belangengroep Reuver-Beesel-Offenbeek e.o. organiseert een voorlichtingsmiddag.