Panningen, Netherlands

Eerste kermis van het jaar geopend

Foto: Unsplash Kermis is weer begonnen
De eerste kermis van Peel en Maas is vrijdagmiddag geopend. Om 16.00 uur opende wethouder Rob Wanten de kermis in Helden. Kinderen mochten na de opening vijftien minuten gratis draaien in een attractie.
De redactie | 15 april 2022 13:25 | Aangepast op 15 april 2022 13:25
Corona
De kermis in Helden kon twee jaar lang niet doorgaan, vanwege de coronapandemie. Sinds enkele jaren vindt de kermis plaats in april. Nu valt het samen met het paasweekend.

Openingstijden
De kermis is gopend op vrijdag van 16.00 tot 24.00 uur. Zaterdag, zondag, maandag en dinsdag start de kermis om 14.00 uur en stoppen de attracties om 24.00 uur met draaien.

Lees meer over:

Kermis|Helden|

Lees ook

Scholieren en scooterrijder gewond na botsing in Helden

In Helden zijn donderdagochtend twee scholieren gewond geraakt nadat zij op hun fiets hard in botsin...

Woonruimte in buitengebied Helden drie maanden gesloten na vondst softdrugs

Burgemeester Bob Vostermans van de gemeente Peel en Maas heeft een woonruimte in het buitengebied va...

Elf dorpshelden in Heldense spotlights: expositie moet dorpsoverleg nieuw leven inblazen

Rondom de kerk in Helden zijn de komende weken elf portretten te zien van inwoners die zich op bijzo...

Helden in teken van Kribkes Kiéhke: “Elk kribke heeft zijn eigen verhaal”

In Helden is zaterdagmiddag het Kribkes Kiéhke officieel geopend. Tot en met eind december zijn vers...

PvdA/GroenLinks stelt vragen over uitbreiding veehouderij aan de Gruise Epper in Helden

De fractie PvdA/GroenLinks in Peel en Maas heeft het gemeentebestuur om opheldering gevraagd over ee...

Stroomstoring in deel Helden vanwege werkzaamheden aan stroomnet

In de omgeving van het Kaupmanshof en de Roggelseweg in Helden kunnen huishoudens vrijdag last hebbe...