Panningen, Netherlands

Deelnemers P&M Liedjesfestival 2025: 3 x FUN

Op vrijdag 10 januari vindt het P&M Liedjesfestival plaats in De Heuf in Panningen. De dames van 3xFUN maken hun debuut op het podium. En dat vinden ze heel spannend.
De redactie | 7 januari 2025 16:15 | Aangepast op 7 januari 2025 16:15
De groep bestaat uit Rian, Anouk en Florien. Samen zijn ze 3xFUN en vertegenwoordigen ze de Eikkaters. Zanger John Gubbels kwam op het idee om voor de groep een nummer te maken. "Hij heeft gezorgd dat wij een nummer konden maken." Het nummer gaat over AI. "Overal gebruiken we het voor. Voor de carnaval gebruiken we originaliteit en dat moet blijven bestaan. De vastelaovend is puur natuur."

Tickets
Het P&M Liedjesfestival vindt op vrijdagavond 10 januari plaats in De Heuf in Panningen en wordt georganiseerd door CV De Graasvraeters en Omroep P&M. Kaartjes zijn te koop via pmliedjesfestival.nl/tickets.

Lees meer over:

3xFUN|Kessel-Eik|Vastelaovend|

Lees ook

Verkabelingsproject Kessel stil door geplande verzwaring hoogspanningstraject

Het verkabelingsproject van de hoogspanningslijn tussen Kessel-Eik en Kessel loopt vertraging op. Te...

Graotekoeër wint liedjesavond Kwiebusse in Neer

De jaarlijkse liedjesavond van de Kwiebusse in Neer is gewonnen door het Graotekoeër. De groep overt...

Langgekoesterde wens voor Erik Manders in vervulling: ‘Prins veur ’t laeve'

Een langgekoesterde wens van Erik Manders is in vervulling gegaan. Erik, een bekende en geliefde inw...

Oude carnavalstraditie wordt hersteld

Op 21 november wordt een oude grensoverschrijdende carnavals­traditie nieuw leven ingeblazen. De car...

VLP wil subsidie voor carnavalswagens om hoge verzekeringskosten te compenseren

De fractie van de VLP in de gemeente Beesel heeft een motie ingediend om carnavalsverenigingen en an...

Waers wint a-Kepèlla Leedjesfestijn

Nikki Selen en Simone Loozen hebben als het duo Waers het a-Kepèlla Leedjesfestijn van de Kuus oeht ...