Hij werkt op de Kerkstraat bij Vlaaibaar, waar hij sinds januari mede-eigenaar is. Daar ontwikkelt hij met zijn collega’s creatieve concepten voor klanten uit de regio. Krijn is verantwoordelijk voor de technische kant van websites en webshops.
Trainer
Naast zijn werk is Krijn actief betrokken bij verschillende verenigingen. Hij is trainer van PEC20 onder 19 en speelt zelf in het derde elftal. Ook maakt hij al zes jaar deel uit van de raad van de Kuus, waar hij eerder actief was in de Vrienden van de Kuushoed Kapel.
Telefoontje
Op 2 november kreeg Krijn het telefoontje waar hij stiekem al eens over had nagedacht. De nieuwe president van de Kuus oeht Kepèl belde hem terwijl hij met vrienden naar de wedstrijd Ajax-PSV keek. “PSV verloor, dus ik had al een beetje een slecht humeur”, lacht Krijn. Maar dat veranderde snel toen de vraag kwam of hij de nieuwe prins wilde worden. “Britt en ik hadden het toevallig de dag ervoor nog over gehad, dus het voelde als een heel bijzonder toeval.” Zonder twijfel zei hij ja.
Geheim
De bekendmaking was een goed bewaard geheim. Zelfs zijn collega’s bij Vlaaibaar wisten van niets. “Ronnie, een van mijn collega’s, was zelf prins in 2013. Dat maakte het soms lastig om niks te laten merken, maar het is gelukt.” Ook zijn vrienden van de Kwante Diekzèk, waarmee Krijn in de finale van het LVK stond, hadden niets door.
Onvergetelijk
Het uitkomen als prins was een onvergetelijk moment. “Ik dacht dat ik het reilen en zeilen wel kende na jaren bij de raad, maar het is toch heel anders. Alles heeft mijn verwachtingen overtroffen.” Als eerste prins mocht Krijn zijn eigen adjudant kiezen en dat werd zijn vriend Mike. “We kennen elkaar al sinds de basisschool en hebben aan een half woord genoeg. Dat maakt dit extra speciaal.”
“We willen samen met iedereen de vastelaovend beleven en er het mooiste feest van maken. Laten we samen genieten en het maximale uit dit geweldige seizoen halen!”