De MC-meiden van VC Olympia hebben zaterdag hun succesvolle seizoen bekroond met winst van de bekerfinale. In sporthal De Körref versloeg de ploeg Vollido met 3-0, na een wedstrijd waarin vooral de derde set voor veel spanning zorgde.
VC Olympia begon sterk aan de finale, maar kreeg in de slotfase van de wedstrijd nog stevige tegenstand van Vollido. In de derde set knokte de ploeg zich terug uit een lastige positie, waarna het duel uiteindelijk met een ace werd beslist. Dat zorgde voor grote vreugde bij speelsters en meegereisde supporters.
Kampioen
Met de bekerwinst sluit VC Olympia een uitzonderlijk seizoen af. De ploeg werd eerder al vier keer kampioen in de MB-categorie en bereikte daarnaast de finale van het Nederlands Open Jeugd Kampioenschap (NOJK).
Selectie
De selectie van VC Olympia bestaat uit Juul Lommen, Benthe Rutten, Mandy Rutten, Pien Beeren, Tess Teeuwen, Jolijn Peeters, Juul Manders, Resi Lemmen en Cleo Fleuren.
Volgens de club speelde ook de steun van supportersgroep “The Green Army”, trainers en vrijwilligers een belangrijke rol in het succes van het team