Gymzaal
De huidige gymzaal aan de Kerstenbergweg is dringend aan vervanging toe. De gemeenteraad
ging maandagavond akkoord met het voorstel om een nieuwe gymzaal te integreren in het Integraal Kind Centrum (IKC) op De Solberg. Met de nieuwbouw kan de huidige zaal worden gesloopt, waardoor er ruimte ontstaat voor iets nieuws op die plek.
Kaders
De VLP dacht een invulling te hebben gevonden met een speeltuin in het thema van St. Joris en de Draak. De partij hoopte daarmee meteen kaders vast te stellen om ervoor te zorgen dat de beschikbaar komende ruimte op passende wijze wordt ingevuld, maar dat werd te voorbarig bevonden. Nu de raad het voorstel voor nieuwbouw van de gymzaal heeft goedgekeurd, is er meer tijd om na te denken over de kaders en invulling.
100.000 euro
De VLP riep in de motie op om te onderzoeken of een stichtingsconstructie mogelijk is. In dat geval zou de speeltuin aanspraak maken op fondsenwerving en landelijke subsidies. Voor het ontwikkelen en inrichten van de speeltuin vroeg de partij om een bedrag van 100.000 euro.