Panningen, Netherlands

Wandel mee tegen epilepsie, voor Guus en alle anderen

De Kesselse familie Van den Beucken komt op 1 oktober in actie tegen epilepsie. Met een wandeling gaat de familie geld inzamelen voor onderzoek naar de aandoening. De wandeling wordt georganiseerd door de broers Guus, Bram en Tren, die Guus willen bijstaan in zijn strijd tegen epilepsie
Youri Buis | 19 september 2023 12:23 | Aangepast op 19 september 2023 12:23
EpilepsieLoop.nl
De wandeling vindt plaats in het kader van EpilepsieLoop.nl. “We willen iedereen uitnodigen om met ons mee te wandelen en samen een verschil te maken!”, zo schrijven de broers op sociale media. Het is ook mogelijk om via de actiepagina van EpilepsieLoop.nl een donatie achter te laten. Momenteel is er al €375,00 opgehaald.

Twee routes
Wie op zondag 1 oktober wil meewandelen kan zich opgeven via dit inschrijfformulier. Deelnemers hebben de keuze uit twee routes van 5 of 10 kilometer. Die van 5 kilometer loopt langs de Maas en het Historisch Kasteel, de route van 10 kilometer gaat via de Donk naar de Heldense Bossen. De camperplaats in Kessel is voor beide routes de vertreklocatie. De wandeling begint om 10:00 uur.

Van onschatbare waarde
De missie van de familie Van den Beucken is duidelijk. “Samen willen we bewustwording creëren en middelen inzamelen voor onderzoek naar epilepsie”. De familie heeft veel waardering voor de ondersteuning van buitenaf. “Jullie aanwezigheid en steun zijn van onschatbare waarde voor ons en voor alle mensen die worden getroffen door deze aandoening”.

Meest gelezen

Nachtcross Kessel opnieuw afgelast

Youri Buis | 17 sep 2023 10:42

Lees ook

Nachtcross Kessel: vuurwerk op zaterdag, afgelasting op zondag

Na een maand uitstel vond afgelopen weekend de Kesselse Nachtcross plaats. In ieder geval voor een d...

Informatieavond Dorpsoverleg Kessel over dorpsontwikkeling

Dorpsoverleg Kessel gaat op dinsdag 26 september de voortgang van het Dorpsontwikkelingsprogramma ra...

Nachtcross Kessel opnieuw afgelast

Het zondagprogramma van de Nachtcross in Kessel is afgelast. Het is dit kalenderjaar al de derde kee...

Bloemenweide Kessel officieel geopend

De paden van de Bloemenweide in Kessel zijn zaterdag gangbaar gemaakt. Dat gebeurde tijdens de offic...

Komst zendmast Vodafone definitief

De zendmast van Vodafone aan de Rijksweg in Kessel wordt geplaatst. De bezwaren van inwoners zijn on...

Man uit Kessel komt om bij ongeluk A73

Bij het zware verkeersongeval op de A73 bij Venlo is woensdagmiddag een motorrijder uit Kessel om he...