Rondleiding
Custers gaat deelnemers rondleiden door het centrum van Panningen, waar diverse gedichten van haar te vinden zijn. Tijdens de wandeling deelt ze de gedachten en betekenis bij haar werken. De rondleiding wordt georganiseerd door Bibliotheek Maas en Peel.
Gedichten en mandala’s
Het schrijven van gedichten is voor Custers ontstaan vanuit de behoefte om emoties in woorden onder te brengen. De verwerking van grote zaken in haar leven is dankzij het schrijven meer behapbaar geworden. Daarnaast heeft ze met schilderen en het tekenen van mandala’s meer manieren gevonden die haar helpen bij bijvoorbeeld verdriet. In haar gedichtenbundels komen deze terug en samen vormen ze een geheel.
Eén belevenis
Bij haar gedichten maakt Custers ook zelf de afbeeldingen. Samen hangen ze in verschillende winkels in het Panningse centrum. De schrijfster neemt deelnemers aan de rondleiding mee langs deze werken en vertelt hierover zodat het één belevenis wordt.